5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

gliss sıvı saç kremlerinden en güzeli hangisi ?

merhaba süslüler gliss sıvı saç kremlerinden en memnun kaldığınız, etkisini gördüğünüz ve en güzel kokan hangisiydi. ya da başka bu tarz ürün öneriniz var mı ?

1. Turuncu olan çok güzel kokuyor 

16 nisan 11:05

2. ben siyah renkli olanını bitirmiştim ama memnun kalmadım, resmen zorla bitirdim gibi bir şey oldu.

şimdi daha açık kahverenkli olanını kullanıyorum, o daha hafif gibi. siyah olan saçlarımı çok ağırlaştırıyor ve çabuk yağlandırıyordu ki benim saçlarım aşırı kurudur. kahverengi kutulu olan ideal ağırlıkta bence. saçlarımı kuru hissettiğimde birkaç fıs yapıp, elimle dağıtıyorum. daha parlak gözüküyorlar. ha verdiği etki yine de "wow" dedirtir mi? bence hayır.

16 nisan 11:05

3. Ben ultimate oil elixir kullanıyorum çok az kaldı bitmesine, çok ama çok sevdim. Saç kremi kullanmadığım zamanlarda bunu saç uçlarına sıktığımda gayet kolay açılıyor ve çok güzel kokuyor. Bir de rossman gratis vb. yerlerden almayın bence, a 101 deki sürekli fiyatı onların indirimli fiyatıyla ya aynı ya da daha ucuz. Bir de ne yazık ki cruelty free değil o yüzden bittiğinde bunun yerine alacak bir şey bulmaya çalışıyorum çünkü kullandıklarımın arasında en çok yumuşatanı ve en memnun kaldığım bu.

16 nisan 11:12


4. ben siyah, sarı, açık sarı olanların arasıda dönüyorum, bir kere de mavi olanını almıştım. o an hangisi elime gelirse.şu an ise mor renklisini kullanıyorum intense therapy olanı. onun kokusu sanki daha bi güzel geldi. hangisini kullansam onu daha çok beğeniyorum. bilemiyorum altan. ama hangisi olursa olsun asla vazgeçemeyeceğim bir ürün.

16 nisan 11:35

5. benim favorim turuncu olan aşırı güzel kokuyor ama şimdi mor renkli serinin şampuanını da denedim beğendim muhtemelen onun da spreyi güzeldir diye düşünüyorum

16 nisan 16:10