225 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

gozdeliii meselesi ne ola ki kaçırmışım?

grupta falan ne oldu? çok merak ettim bizim de buradan bayağı muhabbetimiz vardı anlamadım başlıktan tam.

1. insanları dolandırmış işte.

10 ağustos 11:25

2. Bizim de muhabbetimiz vardı,ne olmuş?

10 ağustos 11:26

3. (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-yazarlarından-gözdeliii-nin-dolandırıcı-çıkması link) bilmeyen anonimlere.

10 ağustos 11:26


4. Kürtaj sorusu onunmuş. Dolandırıcı olduğunu iddia eden ilk cevap benim olduğu için ve insanların farklı bir açıdan bakmasını sağladığım için kendimle gurur duyacağım utanmasam ckdkdkdk

10 ağustos 11:28

5. Ben de tam bilmiyorum da. Şaşırdım akışta gördüğüm bir yazardı. Yani mesajlaştığım biri değildi ama yine de tuhafıma gitti. Kim bilir dolandırdığı insanların güveni nasıl sarılmıştır. Bir kez daha kimseye güvenmemekle ne iyi yapıyormuşum dedim.

10 ağustos 11:30

6. 1.nesil yazar olarak WhatsApp gruplarına temkinli yaklaşmanızı tavsiye ederim. Daha önceleri de böyle şeyler oldu, sözlüğe taşındı olaylar vs. Hiç gerek yok.

10 ağustos 11:33

7. Gerçek ismi bu değilse nasıl para gönderebilmişler anlamadım doğrusu. Ayrıca hakikaten bunca zor durumda insan varken sanalda tanıdığınız bir şahsa ne gönderirsiniz para? Onun yerine bir kız çocuğu okutulsa çok daha iyi olmaz mı? Ayrıca madem dolandırıcılık var ortada, buna maruz kalanlar savcılığa şikayette bulunsun. Burada yazmakla olmuyor.

10 ağustos 11:36


8. Kürtaj sorusunda “hesap no verin para yollayalım” diyen de benim... salak kafam

10 ağustos 11:44

9. linç ve ifşaya karşıyım fakat yazar zaten kendi twitter hesabını sözlükte paylaşmıştı.

bir yazardan para aldığı hafta twitter'da arkadaşlarıyla "alkol bütçemiz geniş kanka, sen rahat ol" şeklinde konuşuyordu. sonra da zaten tatile gittiler. yaptığı alışverişlerle ilgili girdilerini de görmüşsünüzdür. tatili uzattığına dair yazıları da var, hangi platformda olduğunu hatırlamıyorum. linç edilmesin tabi ki ama diğer yazarlar bilinçlensin. çünkü eminim 8. anonim gibi düşünen süslüler vardır fakat durum ayyuka çıkmış bir durum.

10 ağustos 11:44

10. Dolandırılanlar da kusura bakmasın ama sanaldan tanıştığınız insanlara ne diye numaranızı verip grup açıp yüz göz oluyorsunuz? Asla güvenmem daha önce burda neler neler oldu, bilmeyenleriniz var demek ki.

10 ağustos 11:47