6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

gratis beauty hakkında merak ettiklerim var?

süslüler gidip deneyimleyen var mı aramızda? çok merak ediyorum ama gitmeye biraz korkuyorum, daha yeni açıldı ve bloggerların yaptığı hiçbir yorumu gerçekçi bulamıyorum reklam olma ihtimali olduğu için. bu arada fiyatları nasıl sizce, ideal mi? ve bence gratis fişlerimize buraya özel indirim kodları da verse çok iyi olur, daha çok müşteri toplar gibi, böyle bir ihtimal var mı sizce? cevaplarınızı beklemekteyim...

1. evet onu kısmı unutmuşum...

15 mayıs 17:39

2. Konu ne ki ben anlamadım

15 mayıs 17:45

3. gratis birkaç mağazasında bakım bölümü açmış gratis beauty diye, geçen haftasonu duydum bende, açılışa özel indirimi vardı iki günlük. maske alıp uygulatıyorsun, siyah nokta temizlemesi, nem ve yağ bilmem ne bakımları yaptırıyorsun falan ya da kalıcı oje, nail art yaptırıyorsun. gratisin yüz tırnak bakımı yapılan yeri kısaca.

15 mayıs 17:48


4. daha mağazasında satılan ürünlerden haberi olmayan, turunculaşmış fondötenlerle gezen çalışanlara yüzümü emanet etmem mümkün değil. bloggerlar değil o çalışanlara kendini emanet etmeyi, gratis’te satılan herhangi bir cilt bakım ürününü bile kullandıklarını düşünmüyorum, kimseyi yemesinler.

15 mayıs 18:42

5. 5. anonim, satış danışmanlarının çoğu harçlık çıkarmak için çalışan öğrenci kızlar. güzellik uzmanı ya da makyöz değiller. (tabii bu durum yeteneksiz oldukları gerçeğini değiştirmez o ayrı) bu cilt bakımlarını yapacak kişilerin güzellik uzmanı sertifikası olan eğitimli kişiler olacağını düşünüyorum (umuyorum). yine de emin olmak adına sormak ve belgelerini görmek lazım. cilt bu, şakaya gelmez.

15 mayıs 20:29

6. soruyu sormamın üstünden yaklaşık bir ay geçmiş, bu zaman içerisinde gidip deneyimleyen var mı süslüler? aklım hala orada da...

3 haziran 00:58