13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

hangi kapatıcı en iyisi ??????

arkadaşlar 10 tlye kadar kapatıcı bütçesi ayırabilirim. ama en güzel kapatan, kurutmayan ve mat gözükmeyen biraz ıslak veya saten bitişli olabilir bir kapatıcı onerır mısınız? su an maybelline fit me kullanıyorum ve aslında memnunum. nars filan kullansam arada daglar kadar fark olur mu? gerçi nars 150 tl den asagı degildir artık bu kurda...

1. 100 tl ye kadar kapatıcı butcesi ayırabılırım yazmak ıstemıştım :D:D

11 ekim 15:37

2. Nars ve fit me nin yapı ve kapatıcılık olarak alakaları yok. Age rewind kullanın daha iyi.

Nars soft matte complete kapatıcıyı deneyebilirsiniz. Mac in yeni çıkan studio fix kapatıcısına bakabilirsiniz.

11 ekim 15:43

3. Takipteyimmmm benım de 10lira amaaa :d :d :d

11 ekim 15:43


4. @2 narsla age rewindin farkları nedir süslü?

11 ekim 15:45

5. nars ve age rewind'ı kıyaslamak değildi amacım. nars ve fit me yi kıyaslamaktı. nars radiant creamy kapatıcı fit me ye göre çok daha yoğun, kalıcılığı ve örtücülüğü çok daha yüksek. fit me ise daha hafif, kolay dağılan ve kapatıcılığı daha az olan bir ürün. age rewind ın fit me den daha yüksek kapatıcılığa sahip olduğunu düşünüyorum. aynı zamanda daha az çizgilere doluyor.

fit me çantanızda taşıyıp gün içinde pıt pıt yaparak istediğiniz yerleri kolaylıkla rötuşlayabileceğiniz bir ürün. yüzünüzde hiç fondöten olmasa bile gözaltınıza uyguladığınızda sırıtmaz. ama asla nars'a muadil olamaz.

11 ekim 15:52

6. Soruyu açmadan 10₺ Lik kapatıcı aradım birkaç dakika google’dan Sjshsjshshs 

Süslü ben nyx HD diyorum.

Fit me mor gözaltını iyice mor gösteriyor bence.

11 ekim 15:56

7. Ay kafam gitmiş age rewind düşündüm direkt maybellineden nxbxbxbxjx tamamdır süslü çok teşekkür ederim

11 ekim 15:57


8. loreal'in kavanozda olan kapatıcıları var. onlar hem kremsi hem de kapatıcılığı güzel. tek sıkıntısı renk skalasıydı ben incelediğimde ama belki genişlemiştir ya da size uyacak renk vardır. bir bakın istersenz.

11 ekim 16:05

9. 100 tl yazayım derken 10 tl yazmısım :))

nars ve fit me nin alakaları yok demişsiniz, narsın artıları nelerdir? benim göz altı morluklarım var da, tenim de esmere dönük buğday.

11 ekim 16:18

10. süslü fit me kullandığını belirtmişsin bende nötr alt tonlu beyaz tenliyim bütçeme uygun ve şu ana kadar en güzel kapatıcı olarak gördüğüm (en azından benim kullandıklarım arasından) maybelline - fit me oldu. uzun süredir bundan başka kapatıcı kullanmıyorum üstüne sabitleyince de gün boyu oynamıyor yerinden acaba sabitliyor musunuz kapatıcı sonrasında? bir de makyaj artisti bir arkadaşım tarte - shape tape kullanıyor öve öve bitirememişti fakat fiyatı epey pahalı özellikle şu zamanda gereksiz pahalı bence.. :(

11 ekim 16:18