sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
27 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

hayatınızda gördüğünüz ünlü olmayan en yakışıklı erkek nasıl birisiydi, betimleyin de gecemiz güzelleşsin?

1. Benimkisi büyük ihtimalle asker ya da polisti ama hangisi olduğunu tam bilmiyorum. Sivil kıyafeti vardı, pantolonunun diz hizasında tabanca vardı. Çok ilginçti, arabadan iner inmez dikkatimi çekti. Normalde beyaz tenli erkek beğenirim ama bunun çok sağlıklı bir bronz teni vardı. Hayatımda gördüğüm en mükemmel burna sahipti. Ben kısa biriyim ve yanımdan geçerken dev gibi gelmişti. Büyük ihtimalle 190 üstüydü ama öyle orantısız olanlardan değildi. İlk görüşte aşk varsa o andır eminim. Ama benim gibi bir hobbit'i görmezden gelip yanımdan buram buram kokusunu bırakarak geçmişti.

18 ocak 21:39

2. Eski flortumdu. Kendisiyle sevgililik asamasina gecemedik yasadigim yere 5 aylık geçici bir görevle gelmişti yasadigi uzak olduğu için bitirmek zorunda kaldik burdan gidince her neyse:)

Bursalı göçmendi bir modellik ajansindaydi hatta calismaya başlamadan once. 1.78 boy beyaz tenli yeşil gözlüydü saçları hafif dalgaliydi dişleri dümdüz ve bembeyazdi. Omuzları genişti, bacakları düzgündü dudakları pembe pembeydi. Elleri kadın eli gibiydi uzun tırnakları vardı. Yanaginda gamzesi vardı. Sayesinde 5 ay gözüm gönlüm açıldı.

Karakteri de çok iyiydi çok sakin birisiydi evlenmiş eşi çok şanslı.

18 ocak 21:40

3. baya düşündüm ve çok yakışıklı diyebileceğim birini hiç günlük yaşantımda kanlı canlı görmediğimi fark ettim, gördüysem bile uzun zaman geçmiş ki hatırlamıyorum. üzücü...

18 ocak 21:43

4. İki tane var. İkisini de hem çocukken hemde şimdi yetişkin haline şahidim, ikisi ile de hem ilkokul hem lisede aynı okulda okuduk. İkisi de mühendis.

İlki esmer çocuk. Esmer 1.90 boy, yeşil gözlü. Benden bir yaş büyük. Aynı sitede oturuyorduk. Aramız hiç iyi olmadı kavga ettik hep. İlkokulda da lisede de popüler çocuktu. Üniversitede farklı okullara yerleştik. Öfke problemleri olan sıkıntılı bir çocuktu, sürekli olayı vardı. Şimdi mezun oldu üniversiteden uzun dönem askerlik yapıyor, fotoğraflarını gördüm, halen daha yakışıklı ama kafayı sıyırmış hepten. Bu çocuğun talihsizliği bir anda Kerimcanin çıkması oldu çünkü aşırı benziyorlar birbirine ahahahahhaha.

İkincisi sarışın çocuk. Mavi gözlü uzun boylu. Bu çocukla yaşıtız. Bu çocuk da esmerin aksine sessiz sedasız bir çocuktu, kimse yüzüne bakmazdı, o kadar da yakışıklı değildi. Hırslı psikopat çalışkan sürekli basketbol oynayan bir tip. İlkokulda ve lisede aynı okulda ama farklı siniflardaydik, doğru düzgün muhabbetimiz hiç olmadı. Kendisi ile farklı şehirlerdeyiz. Annesi ile annemin arası çok iyi. Bir ara karşılaşmişlar beni sormuş aralarını yapalım demiş ama gelin görün ki o yakışıklımın bir sevgilisi varmış, arkadaşımla Instagram'da gördük, kalbime taş bastım. :(

18 ocak 21:46

5. Ben kendisini işim gereği her gün görüyorum. Mühendis. Uzun boylu sarışın. Fiziği mükemmel olmamakla beraber ortalamanın cok üstünde ana yüzü o kadar tatlı ki. Kendisi de zeki ve komik biri. Coook tatlı Allah'ım. Sevgilisi var ama. Gerçi olmasa da o kim ben kim yani.

18 ocak 21:48

6. Anonim 4 mükemmelsin, bayıldım tasvirine

18 ocak 21:49

7. Okuldandı. Flörtleştik hatta ama çapkın çıktı. Up uzun boylu 193 falan. Geniş omuzları vardı. Üçgen vücutluydu. Sportif ve kaslıydı. Insanin baktıkça bakasi geliyordu. Teni kumral ile hafif kavruk arasındaydı. Sakalları gürdü. Saçları uzundu şükrü özyıldız gibi uzun. Siyah sacliydi. Burnu düzgün ama çok büyüktü. Dudakları dolgun ve biçimliydi. Bana bakınca birden enerjisi artardı, yavru köpek gibi bakıyordu gözlerimin içine. Beni süzerdi, yiyecek gibi bakardı hdhdj. Içimde ukte kaldı ama anlatmak istedim kızlar. Keşke olsaydı. Benimle flörtleşirken başka kızlara da mavi boncuk dağıttığını öğrendim. Bütün o yakışıklılığı gitti gözümde. Pis bir adam görmeye başladım.

18 ocak 21:54

8.  hisarüstünde gördüm, boğaziçi üniversitesinde okuyan bir çocuktu. kendisine hala aşığım. kimdi o allah bilir ama görünce nutkumun tutuldugunu hatırlıyorum.

18 ocak 22:01

9. 174 boyunda esmer ve kirli sakallı ama sakalları o kadar orantılı ve bakımlı ki parlıyor, gözleri zeytin gibi ama güldüğünde kaybolan minik bir zeytin, gözlerinin içine bakarken sanki ay vuruyor göz bebeklerine parıl parıl. Minicik bir poposu var ne üçgen vücut ne çok kalipli, bir de bu ara göbek yapmiş ama çok yakışmış.

18 ocak 22:03

10. Sanırım Türkiye'de topu topu 10 yakışıklı var ve bizler o kişileri görecek kadar şanslı kesimdeniz kızlar :)

18 ocak 22:10