6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

her gün duş alanlar saçlarına her gün şampuan sürüyor mu ?

sürenlerin gözlediği yan etkiler var mı ? her gün sürmeyenler sadece suyla mı yıkayıp çıkıyor ? cevaplar için teşekkürler şimdiden.

1. Yazın hergün kışın gün aşırı yıkıyorum.saçım kuru ama sıcak memlekette yaşıyorum ter nedeniyle  yazın hergün yıkamak zorundayım. Saçım daha çok kuruyor ama yağlarla falan idare ediyorum. Kışın da soba, kömür dumanı sanki saçıma işliyormuş gibi geliyor ondan gün aşırı yıkıyorum, 2 günden fazla bekleyemem.

7 aralık 2017 09:59

2. her gün şampuan kullanıyorum . saçlarım kuru daha da kurutuyor ama haftada 3 - 4 gün maskeler ve duştan sonra yağlarla toparlıyorum.

7 aralık 2017 10:03

3. benim saçım yağlı, hergün şampuanla yıkıyorum eğer olurda yıkayamazsam yağdan kafama yapışmış gibi hissediyorum.

7 aralık 2017 11:48


4. Saçım yağlı ve seboraik dermatit var. Yazın her gün yıkıyorum. Kışın değişiyor. Bazen her gün yıkıyorum bazen gün aşırı yıkayıp 2. Günü kuru şampuanla geçiriyorum. Benim saç uçlarımda işlem var onların kurumaması için maske, argan yağı falan kullanıyorum. 

7 aralık 2017 11:51

5. Her gün saçımı yıkamıyorum. Saç diplerim daha da kuruyor. Hızlıca saçımı toplayıp çıkıyorum genelde. 

7 aralık 2017 12:00

6. Bir donem her gün saçımı şampuanlıyordum. Sebum dengesi bozulmuştu ve her gün yağlanır hale gelmişti ve matlaşmıştı görüntü olarak..

Ben Sabah-akşam duş alıyorum ve uzuun zamandan beri saçlarımı toplayıp duşa giriyorum, saçlarımı da haftada 2 veya 3 kez şampuanlıyorum. Önceden harap ediyormuşum meğer..

 Sac tellerim kendine geldi resmen. Simdi parlak ve canlılığına iltifat alıyor benim veletler 

7 aralık 2017 14:28