7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

herkese günaydın güzel bir gün olsun^^?

arkadaşımla birlikte dün instagramda bir shopping hesabı açtık .bu konuda ilerlemek istiyoruz baya ama uğraşıcaz işte:) sizdende desteklerinizi bekliyorum (link: https://www.instagram.com/shopoffavourite/?hl=tr ) linki bıraktım şimdiden teşekkür ederim hepinize

1. Hesabi niye private yaptiniz 

12 ocak 10:19

2. açık şuan

12 ocak 10:34

3. Anlamadim simdi size su urunden istiyorm desek magazadan mi alip vereceksiniz cunku hep magazada cekilmis fotolar nasil isliyor hesap ?

Bir de hayirli olsun bol kazanclar :)

12 ocak 11:27

4. yok hayır öyle değil kendimiz mağazada görüp beğendiğimiz ürünleri fiyat kod ile paylaşıyoruz yani belki sizde beğenirseniz konseptli :)

12 ocak 11:48


5. Paylaşımlar ingilizce mi

12 ocak 13:03

6. Tavsiyede bulunmaya geldım. #kullanmıyorsunuz kullanırsanız faydalı olur, ürünlerin fiyatı yazıyor ama çoğunda nereden alınabileceğini yazmamışsınız. Ek olarak böyle bir instablog yapacaksanız nelerle kombinlenebileceğini eklemeniz öneririm. İlla birinin giymesine gerek yok, fotoğraflardan kombin hazırlayabilirsiniz. Yoksa zaten markaların kendi instabloglarında olan kıyafetleri paylaşmanız çok anlamlı gelmedi. En azından bu şekilde ilerleyecekse çok bilinmeyen markalardan ürünler paylaşabilirsiniz inditex yerine.

12 ocak 17:35

7. İngilizce değil

Ayrıca çok teşekkür ederim herkese tavsiyelerinizi dinleyip uygulayacağım:) 

13 ocak 00:37