3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

heyy kuru hatta kupkuru ciltli süslüler şuana kadar kullandığınız en iyi serum ve göz kremi?

1. merhaba serum olarak birkaç alternatif yazacağım, yurtdışında yaşadığım için hangisine kolay ulaşırsanız bilmiyorum.

ha serumu olarak,

cellec-x skin hydration complex

skinceuticals ha intensifier

the ordinary'nin %2 ha + b5 serumu da güzel

mizon'un ha serumu the ordinaryden daha iyi

hylamide low-molecular ha, bu da çok güzel bir ürün

göz kremi olarak göz kremimin altına ha serumlarımı da getiriyorum ben, (bkz: kiehl's rosa artica) serinin göz kremi yoğun ve balm tarzı bir krem, içeriği de avokadoluya göre daha temiz, nemlendirmesi de kanaatimce daha başarılı. (bkz: dermalogica intensive eye repair krem) bu daha pahalı ama çok etkili olduğunu düşündüğüm bir ürün.

bunların yanında kuruluktan bazen çok daha yoğun kremlere ihtiyacım oluyor (bkz: first aid beauty ultra repair cream intense hydration) kullanıyorum.

essence kullanımının da cildimdeki kuruluğa iyi geldiğini keşfettim ancak tavsiye edecek kadar deneyimlemedim, kendiniz araştırabilirsiniz.

bunların yanında (bkz: josie maran) argan oil kullanıyorum, kahverengi şişede olanı, çok memnunum. ayrıca marula yağını da şu an (bkz: drunk elephant) markasından deniyorum, the ordinary markasının da bu yağı var, kuru cildime gece nemlendiriciden sonra en son adım olarak sürüyorum, sabaha daha canlı ve daha nemli bir ciltle uyanıyorum.

13 şubat 11:28

2. Süslüm ben serum olarak en çok lierac hydragenist serumdan memnun kalmıştım. Nemsizliği ve kuruluktan pullanmayı en iyi o önlemişti ama göz kremi konusunda elime ne gelirse onu kullananlardanım o yüzden o önerileri ben de takipteyim

13 şubat 12:33

3. (yazar: xenanora)(yazar: thutik) çok teşşekkürler. Kiehls avakadolu krem düşünüyorum göz için ama demarlogicayı yeni duydum araştıracağım.

13 şubat 13:51