9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

hiç gerçekten "o" kişiyi bulduğunuzu düşündüğünüz oldu mu?

merhaba süslüler benim hayatıma bir süre önce biri girdi ancak sonrasında biraz iplenmedim gibi oldu ve soğudu sanki benden (ben de kendimi biraz geri çektim zaman zaman) ne olduğunu kenara bırakırsak ben brlikte olduğumuz süre boyunca çok çok çok etkilendim ondan hatta bir ömür onunla geçirmeyi bile düşündüm ki normalde erkekler konusunda çok ilgili, sürekli sevgili değiştiren biri değilimdir. ama o çok başkaydı. şimdi de unutamıyorum zaten, o başka sorun. hiç hayatınıza giren bir kişinin gerçekten bir ömür geçirebileceğiniz, çocuğunuzun babası yapabileceğinizi o kişi olduğunu hissettiğiniz oldu mu ? ve böyle bir durumdayken o kişiden ayrılmanız gerektiğinde ya da ondan yeterli ilgiyi göremediğinizde ne yaptınız ? sonrasında aynı şeyleri başkasıyla yaşayıp yanıldığınızı fark ettiniz mi yoksa daha çok uzun süre aynı duyguları taşıdınız mı ? unutamıcakmışım gibi geliyor :( teşekkürler cevap yazanlara :)

1. Az daha düşünüyordum.neyseki o değilmiş

6 aralık 2017 21:24

2. Evet uzun süre bitirememistik biz konuşmaya devam etmiştik.sonuç, unuttum.mecbur kaldık.  1. Anonimim

6 aralık 2017 21:26

3. İşte buldum onu diyordum ve aldatıldım. Ayrıldık tabi. Daha karşıma çıkmaz diyordum ve unutamıyordum. Ama 1 yıl sonra biri çıktı karşıma ve unuttum. 1 yıl daha sonra ise evlendim. Hayat sürprizlerle dolu anonim, umudunuzu yitirmeyin ama sürekli beklentiye de girip kendinizi üzmeyin. Bu süreci kendinize dönüp kendinizi iyileştirerek atlatmalısınız.

6 aralık 2017 21:46


4. yaşadım. yaşıyorum. kaç defa kavga ettik kim bilir. aylar geçti her seferinde döndük. en son 8 ay bekledim. her döndüğümüzde her şey daha da kuvvetliydi. birbirimizin eşi olduğumuzu en başında inkar ediyoduk. boşlukta kalınca öğrendik. her seferinde daha fazla anladık. ha bu süreç zorlu oldu mu oldu. çok savaştım. ama şu an hayatta çocuk istemeyen ben, sırf o çocuğu olsun istiyo diye çocuk yapmaya bile hazırım.

6 aralık 2017 21:52

5. Düşündüm ama o düşünmedi umarım mutluluğu yakalarız bir gün

6 aralık 2017 22:07

6. Oldu, karşımda bilgisayar oyunu oynuyor şu an :d

Bence olay sadece kalbe değil mantığa da uyması, ben bu adamla bir ömür yaşarım, hayatın tadını çıkarırım, ona güvenirim ve ben de onun yanında olurum diyebilmek. Aşksız olmaz ama Sadece aşk da yetmez.

6 aralık 2017 22:50

7. evet "o" dedim, sonra da aldatıldım. bir insanın o kişi olduğunu düşündüğünüzde karşı tarafa bütün kapılarınız açık halde ve çok toleranslı gidiyorsunuz maalesef. kimsenin "o" olduğunu düşünmeyin, insanoğludur yanıltır, siz de çok üzülürsünüz.

7 aralık 2017 00:02


8. böyle birşey yok sevgili süslücüm. siz sadece keşke şöyle yapsaydım şöyle olurdu ikilemindesiniz, zira eğer gerçekten 'o' olsaydı zaten yanınızda olurdu. şöyle bişey okumuştum ve zamanla doğruluğunu terübe ile sabitledim: "ondan başka hiçkimseyi sevemeyeceğimi zannediyordum, zamanı gelip ve hayatıma olması gereken kişi girdiğinde daha önce kimseyi gerçekten sevmediğimi anladım." yani sözün özü kafaya takmayın süslücüm, aşk zamanını kendi seçer...

7 aralık 2017 09:10

9. birkaç kez oldu ama kıçımda patladı. genelde neye inanmak istiyorsak ona inanıyoruz. öyle hissetmek istediğimiz için öyle hissediyoruz falan. bu yüzden büyük resmi göremiyoruz. şimdi görüyorum ki benden mantıklı seçimler yapanlar daha mutlu.

7 aralık 2017 11:57