6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

hiçbir şeyi takmamak? aranızda bunu başarabilen var mı?

süslüler hiçbir şeyi takmıyorsanız (gizlinot: mesela başkalarının düşünceleri, yenilen ama hazmedilemeyen kazıklar vs) bunu nasıl başarıyorsunuz? yani ben her şeye üzülen ve kafa yoran kendini hırpalayan bir insanım, umursamamak, daha mutlu olmak için neler yapılmalı?

1. ay bu ben :d süslü aslında ben de takıyorum ama çok kısa sürüyor bir günü geçmiyor üzülmem. sonra bakıyorum o olayı, kişiyi,düşünceyi hatırladıkça midem bulanıyor bir tiksinçlik geliyor. yallah diyorum saldım çayıra mevlam kayıra.

13 eylül 17:49

2. Ay son söz iyiymiş :dd keşke ben de böyle olabilsem süslü

13 eylül 17:53

3. Ben de çok özeniyorum bu insanlara. Hayatlarının merkezine kendilerini koyabilen insanlar bunlar. Çabalıyorum onlar gibi olabilmek için. Etrafımdaki insan sayısı azaldı bu yüzden ama olsundu

13 eylül 18:10


4. Yapı meselesi sanırım. Rahat bir yapım var kafaya bir şeyi takarsam da kendi geleceğimle/durumla alakalı olduğu için takarım. Dış faktörden gelen şeyler umrumda olmaz. 

13 eylül 18:20

5. keşke başarabilsem ama hastalık derecesinde takıntılıyım ben

14 eylül 00:26

6. Dışarıya hiç bişeyi takmıyomuş gibi yansıtırım ama içten içe en ufak şeyleri kafama takar,saatlerce düşünürüm.özellikle geceleri bu yüzden uyuyamadığım oluyor. Bu durum beni gerçekten yıpratıyor ama ne yapmalıyım bilmiyorum..

14 eylül 21:32