15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

hoşlanılan/sevilen kişinin son görülmesinin kapalı olması?

evet süslüler bu konuda ne düşünüyorsunuz? bana biraz güvenilmez erkek izlenimi veriyor.

1. Bir kadın olarak benim de son görülmem kapalı. Ben son görülme meraklısı tiplerden hoşlanmiyorum. Kafam rahat.

16 nisan 10:43

2. Aynen benim de kapalı millet görsün istemiyorum yıllardır flort vs bile yok tercih meselesi olabilir bence :)

16 nisan 10:46

3. Benim de kapalı. ‘Ooo girmişsin ama cevap atmamışsın’ triplerinden sıkıldım çünkü. Güvenle alakası yok bence.

16 nisan 10:52


4. Benim de son görülmem kapalı ama güvenilmez birisi olduğumu düşünmüyorum. (gizlinot: Kadınım) (gizlinot: Sevgilim var)

16 nisan 10:58

5. benim de erkek arkadasimin son gorulmesi kapali. Bir kere bile sormamisimdir niye diye. 1.5 yildir birlikteyiz. Bunlar basit seyler. Klasik bir soz vardir ya yapacak olan her sekilde yapar diye. Guvenmeye bak derim. 

16 nisan 11:08

6. Bence öyle değil ya. Benimki de kapalı ama bi işler karıştırdığımdan falan değil, bir sürü grup var, olur olmadık zamanlarda yazanlar var; onlara yazmak istemediğimden aynı zamanda trip de çekmeyeceğimden kapattım, kafam kulağım rahat.

16 nisan 11:08

7. Bence bu konu biraz özel hayatı paylaşmama ile alakalı benim de kapalı her yerde görülmelerim. Teyzem dahi sordu geçenlerde niye öyle diye. Yani belli sebebi yok böyle daha rahat hissediyorum, kimsenin görülmesini de görmek ilgimi çekmiyor durum böyle olunca. Sevgilim yok olsa da sormazdım tercih meselesi. Zaten güvenilmez erkekler bence de bir şey yapacaksa her türlü yapar

16 nisan 11:36


8. eşimin de benim de kapalı. hatta mavi tiki de kaldırmayı düşünüyorum. yoğun çalışıyoruz ve herkese okuduktan sonra cevp veremeyebiliyorum ama insanlar trip atabiliyorlar bu yüzden. açıklama yapmaktan da sıkıldım artık. 

16 nisan 11:41

9. MUHTEMELEN YA çalışmayan, ya da öğrenci bir kişisiniz.

çalışma hayatına atıldıktan sonra anlarsınız insanların neden kapattığını.

16 nisan 14:48

10. 13 anonim +1...maalesef iş hayatında artık wp en az email kadar kullanılıyor ve mesai dışı saatlerde de ç.içi veya yeni görülme olunca yapışıyorlar. olay sadece sevgili, eş, aile değil yani. bu iş mevzusundan kapamıştım ben de, güvenilmezlikle alakası yok bence. annesi yazıyordur, ablası yazıyordur, arkadaşları yazıyordur müsait olmasa da, bazen girer bakar ve çıkarsınız meşgulken. ee o da bıkıp kapatmıştır.

16 nisan 15:00