9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ho'oponopono deneyen var mı kızlar?

kızlar ho'oponopono yöntemiyle hayatında bişeyleri değiştirebilen var mı?

1. ay ben cahil miyim acaba dksklsşs ilk kez duyuyorum çünkü :(

15 nisan 21:41

2. O da ne ola ki diyecektim troll sandıydım. Ama ciddiymiş.

15 nisan 21:46

3. hayır troll değilim :) bilinçaltında değiştirmek istediğin olaylara 'seni seviyorum,özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim' diyerek bir nevi kendini iyileştirme yöntemi, kitabı bile var :) ben uygulayamadım ama bilen var mı merak ettim.

15 nisan 21:59


4. Kitabını okumaya da çalıştım ama bu tür yöntemleri sevdiğim halde devam edemedim. Bana uymadı. Fakat böyle sistemlerle 1 gün çalışıp bırakmak fayda vermiyor. Reiki gibi uzun süreli çalışmak gerekli. 1 günde hayat değiştiren sistem henüz çıkmadı :) 

15 nisan 22:01

5. evet öyle tabi o yüzden uzun bi süre deneyen var mı diye merak ettim

15 nisan 22:27

6. Tam ece targıt'a göre bişeymiş aşalslaöslsş

15 nisan 22:37

7. Yapamadım ama inanıyorum bu olaya

16 nisan 00:05


8. bu yöntem değil ama benzer bir şey söylemek istiyorum. psikoloğum bana belli hareketler yaptırmıştı. sorunuma ilk başta 9 puan vermiştim. bu hareketler ve olumlama cümleleriyle -ki 10 dakikamı aldı - tekrar puan ver dediğinde 7ye düşmüştü verdiğim puan. önce sorunu belirliyorsun, sonra ona puan veriyorsun. sorunla ilgili olumsuz şeyleri yazıyorsun. mesela benim sorunum kiloydu. giydiğimi yakıştıramıyorum, sağlığım hakkında endişeleniyorum falan yazmıştım. kalıp cümle var "...rağmen/bile kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve seviyorum/affediyorum/onaylıyorum" bu cümleleri söyleyerek youtubeda bi video var donna eden 5 min energy routine diye. oradaki hareketleri yapıyorsun. her gün yap dedi daha 3 gün oldu ama seansta bile etkisini görmüştüm.

16 nisan 00:11

9. anonimcim senin yaptığın eft galiba, videoya da bakıcam teşekkür ederim.

16 nisan 11:02