17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

iç çamaşırına damla damla idrar bulaşması ?

süslüler merhaba yaklaşık bir aydır( dikkat etmeme rağmen her türlü hijyene günde iç çamaşırı değiştirmeme rağmen ) böyle sanki küçük  tuvalete gidecek gibi bir his geliyor ve gidiyorum çok çok az yapıyorum ama sanki hissi böyle normal yapacakmış gibi oluyor. bu hissi artık bildiğimden gitmeyince o damla iç çamaşırına bulaşıyor birkaç seferdir. sizce bu neden olyprdur ? öncesinde böyle bir problemim yoktu tuvaletimi falan tutmam , sadece o hissi bildiğimden bazen geciktirip gidiyorum ve hemen gittiğimde bile bazen o damlayı görüyorum , bunu yaşayan var mı ve hangi bölüme gitmeliyim ?

1. sistit olmuş olabilir misiniz?

14 eylül 19:27

2. beze ütü bas ve koy müthiş rahatlatır :d ürolojiye gidebilirsin süslüm şaka maka

14 eylül 19:30

3. 1.süslüm bildiğim kadarıyla yanma oluyor sistitte ben de öyle bir sıkıntı ypk sadece böyle akıntı gibi ancak damla şeklinde idrar oluyor.

14 eylül 19:34


4. 2.süslüm bu sıkıntı dışında Ağrı, sancı falan yok yine de deneyeceğim teşekkürler yorumunuz için :)

14 eylül 19:35

5. 5.süslüm teşekkür ederim mutlaka gideceğim zayen günlük hayatımı etkilemeye başladı.

14 eylül 19:36

6. üriner inkontinans çok sık karşılaşılır kadınlarda. sebebi ise çeşitlidir. öncelikle idrar yollarınızda herhangi bir enfeksiyon olup olmadığına bakılmalı. bir ürolog ya da jinekoloğa başvurabilirsiniz.

14 eylül 19:43

7. Ağrı sancı çekmeden de sistit olmuş olabilirsiniz süslü. Bi yakınımda üstelik hamileyken idrar tahliliyle sistit olduğu anlaşılmıştı hiç ağrı sızısı yoktu. Başlangıcı bile olabilir ürolojiye gidin.

14 eylül 19:55


8. Teşekkür eserim süslüler mutlaka gideceğim.

14 eylül 20:17

9. ayaklarını üşütmüş olabilirsin.arkadaşların dediği gibi idrar yolları enfeksiyonu gibi görünüyor.ne demiş atalarımız "ayaklarını sıcak,başını serin tut.":)

14 eylül 23:08

10. 10.süslü teşekkürler yorumunuz için , üşütme gibi olsa geçmez miydi bu zamana kadar. Gitmeyi düşünüyorum aynen bakalım ne diyecekler 

14 eylül 23:13