18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

iç çamaşırına damla damla idrar bulaşması ?

süslüler merhaba yaklaşık bir aydır( dikkat etmeme rağmen her türlü hijyene günde iç çamaşırı değiştirmeme rağmen ) böyle sanki küçük  tuvalete gidecek gibi bir his geliyor ve gidiyorum çok çok az yapıyorum ama sanki hissi böyle normal yapacakmış gibi oluyor. bu hissi artık bildiğimden gitmeyince o damla iç çamaşırına bulaşıyor birkaç seferdir. sizce bu neden olyprdur ? öncesinde böyle bir problemim yoktu tuvaletimi falan tutmam , sadece o hissi bildiğimden bazen geciktirip gidiyorum ve hemen gittiğimde bile bazen o damlayı görüyorum , bunu yaşayan var mı ve hangi bölüme gitmeliyim ?

1. sistit olmuş olabilir misiniz?

14 eylül 19:27

2. beze ütü bas ve koy müthiş rahatlatır :d ürolojiye gidebilirsin süslüm şaka maka

14 eylül 19:30

3. 1.süslüm bildiğim kadarıyla yanma oluyor sistitte ben de öyle bir sıkıntı ypk sadece böyle akıntı gibi ancak damla şeklinde idrar oluyor.

14 eylül 19:34


4. 2.süslüm bu sıkıntı dışında Ağrı, sancı falan yok yine de deneyeceğim teşekkürler yorumunuz için :)

14 eylül 19:35

5. Diğer süslülerin dediği gibi mutlaka ürolojiye git süslüm, eğer randevu bulamazsan dahiliye de olur onlar da idrar tahlili yaptırıp sonucuna bağlı olarak ilaç yazabiliyorlar, geçmiş olsun. İhmal etme en kısa zamanda git :)

14 eylül 19:35

6. 5.süslüm teşekkür ederim mutlaka gideceğim zayen günlük hayatımı etkilemeye başladı.

14 eylül 19:36

7. üriner inkontinans çok sık karşılaşılır kadınlarda. sebebi ise çeşitlidir. öncelikle idrar yollarınızda herhangi bir enfeksiyon olup olmadığına bakılmalı. bir ürolog ya da jinekoloğa başvurabilirsiniz.

14 eylül 19:43


8. Ağrı sancı çekmeden de sistit olmuş olabilirsiniz süslü. Bi yakınımda üstelik hamileyken idrar tahliliyle sistit olduğu anlaşılmıştı hiç ağrı sızısı yoktu. Başlangıcı bile olabilir ürolojiye gidin.

14 eylül 19:55

9. Teşekkür eserim süslüler mutlaka gideceğim.

14 eylül 20:17

10. ayaklarını üşütmüş olabilirsin.arkadaşların dediği gibi idrar yolları enfeksiyonu gibi görünüyor.ne demiş atalarımız "ayaklarını sıcak,başını serin tut.":)

14 eylül 23:08