4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

iç dökmeli uzun süreli  ilişkimsi sorusu?

süslüler 5 yıllık bir ilişkim var(dı). kendime bile itiraf etmekten çekindiğim şeyleri buraya yazmak hemde kırıcı olmadan tavsiye almak istiyorum. ilk yıl sevgilim çok ilgiliydi sürekli hediyeler gittiğim yere gelmeler falan. ben sevmeye başlayınca azaldı. daha sonra ikinci yılımızda bana biri ulaştı. sevgilime kızın birinin mesaj attığını çok sevdiğini söylediğini sevgilimde benimle çıkmadan önce ondan hoşlandığını ama şuan benimle çıktığını söylemiş. bana ulaşan kişi de kızın sevgilisi. bana yatmış bile olabilirler dedi. ben çok dik duran biriyken şok geçirdim ağladım. ayrıldım ama sevgilim peşimi bırakmadı sürekli dedi aldatmadım sadece senden bir zaman hoşlandım dedim dedi. ve daha bir sürü şey. kısa olması için özetle söylüyorum uzun süre uğraştı ve tamam dedim deneyelim bir daha. bu 5 yıllık sürede içimde hep kin vardı içimde ama değişik bir şekilde de bağlanmışım seviyorum. ilerisi için planlarıma dahil ediyorum. bu sürede ben de sırf o yaptı diye ne kadar istemesemde birileriyle konuştum ve yakalandım. yine devam ettik. bu olaylar bitti mezun olduk. işe başladım ama sevgilim benim olduğum şehirde çalışmak istemiyor gibi davrandı. son 2 yıl sadakatsizlik olmadı ama yaralarımız var. şuan ayrıldık ama o kadar saçma sapan ki. 2 haftadan fazla zamandır görüşmüyordur. evlerimiz arasında 10 dk var ben de bundan şikayet ettim ben neyimki boşver salla beni dedi ben de sen anlamıyosun hayatımdan çıkman dileğiyle dedim. bunu diyosan sen çık dedi ve cevap yazmadım. 3 gündür konuşmuyoruz.  değişik bir duygudayım. hem rahatladım gibi hem de ne zaman arayacak diye bekliyorum, stalk yapıyorum sürekli. geri adım atmak istemiyorum ama ilişkimiz huzura ermişti artık. acaba diyorum birbirimizden mi sıkıldık. geceleri özellikle sürekli mesaj atma arama isteği geliyor ama tutuyorum kendimi. hem seviyorum hem de olmaz diyorum. süslüler buraya kadar okuyan varsa teşekkürler. bana bir akıl verin. ilişkim çok karışık. kafam daha da karışık. yazsam mı yazmasam mı hiç bir fikrim yok.

1. süslü evlerinizin arasında 10 dk varken iki hafta görüsmüyosanız sıkıntı büyük ya :/

16 mayıs 20:21

2. Teşekkürler okuyup cevap verdiğiniz için. 2 hafta gerçekten uzun ve bende ona sinirlendim aslında. Parası vs yok diye mi dışarı çıkmak istemedi ki

16 mayıs 20:59

3. 5 yıllık ilişkiden bahsediyorsunuz. parası yoksa param yok ondan bu ara çıkamıyoruz diyebilir. veya burada sizde hadi kahve yaptım dışarda içelim diyerek ona yaklaşabilirsiniz. gelirse parası yoktur ama sizinle görüşmek istiyordur, gelmezse muhtemelen sizinle görüşmek istemiyordur.

17 mayıs 12:34


4. Dün aradım yine bir iki tartıştık ama konuyu konuşmadan mesajlaşıyoruz tek tük. 

Şuan boşlukta olduğum için böyle hissediyorum galiba bir de uzun ilişki. Konuşuyoruz ama boş yani sürünmelerde ilişki

17 mayıs 13:48