9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

idrar yolu enfeksiyonuna önerileriniz nedir süslüler? ilk kez yakalanıyorum bu illete?

1. cok su icip aglayarak isemek, eger ilac kullanmaya karsi degilseniz monurol

11 temmuz 15:03

2. süslücüm monurol u dün içtim bir seferlikmiş zaten o . bir de antibiyotik hap verdi 7 günde o sürecek. yalnız bende yanma vs yok sadece sık tuvalete çıkma isteği var(oda her gün değil kafasına estikçe). geçmez diye korkmuyor değilim...

11 temmuz 15:05

3. bende 10 senedir kronik. asidik ve acı her şeyden uzak durun. portakal, kola, elma vs. hepsi dahil. çok bol su tüketmeniz gerekiyor. ayaklarınızı hep sıcak tutun. maydanoz ve kiraz sapını aktardan edinip demleyip tüketmeniz çok işe yarayacaktır. geçmiş olsun.

11 temmuz 15:15


4. çok teşekkür ediyorum süslüm, deneyeceğim...

11 temmuz 15:19

5. korkmanıza hiç gerek yok. ben orta okula giderken başıma gelmişti, kanser gibi bir şey zannetmiştim ve çok ağlamıştım. durum şu ki ben su hiç içmiyordum, iki günde 1 su bardağı falan, o da aklıma gelirse. bundan sonra 1 hafta her gün düzenli bol bol sıvı aldım ve geçti, yıllar oldu tekrarlamadı. içiniz ferah olsun, bol su için, maydonoz demleyebilirsiniz, yürüyüş de iyi gelir, çok oturmayın. geçmişler olsun.

11 temmuz 17:32

6. Ay harikasınız içim rahatladı sizi seviyorum canım susluler 😗

11 temmuz 21:26

7. Merhaba süslü.Ben yaklaşık 5 6 sene boyunca sürekli idrar yolu enfeksiyonu oldum .Abartmıyorum her hafta idrar tahlili veriyordum ve hep kötü çıkıyordu.Hastanede karşılaştığım bir teyze bana kiraz sapını demleyip içmemi , iyi geleceğini söylemişti.Bende aktardan aldım kullandım ve ta taaam ! Şimdi de evde yediğim kirazların sapını atmam kuruturum.

Yalnız kiraz sapı çok çişe çıkarır haberin olsun :) 

12 temmuz 10:04


8. Ay unuttum bir de bol bol su içeceksin tabi :)

12 temmuz 10:05

9. süpersiiin ilk iş aktara uğramak teşekkür ederim süslümm :)

12 temmuz 16:13