4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ik'cıyı arayıp 3. görüşme olacak mı diye sorsam nasıl olur?

kızlar şimdi ben kurumla görüşüyorum, 2 görüşmeyi atlattım sırada 3. görüşme var. ama şöyle bir sorun var görüşmeler arası çok uzun sürüyor. arayıp ik'dan görüştüğüm kişiye bir sonraki görüşme için kabul edildim mi falan diye sorsam. başka yerlerle de görüşüyorum ancak öncelikli olarak sizinle çalışmak istiyorum desem. umarım kendimi ifade edebilmişimdir. bi yorum yaparsanız beni çok mutlu edersiniz kızlar çok gerildim :(

1. bu arada şunu da eklemek istiyorum 2. görüşmeye girerken ikdan görüştüğüm kişi bizim için çok olumlu bir adaysın bu görüşmede stres yapma rahat ol diye belirtti. sonrasında pazarlama direktörü ile görüştüm.

11 ocak 16:30

2. tabii ki sorabilirsiniz.. follow up emaili olarak gecer zaten.

kibar bir sekilde 3. gorusmenin ne zaman olacagini, yada artik nasil konusulduysa, ve sizden ek bir bilgi isteyip istemediklerini sorabilirsiniz..

11 ocak 16:31

3. merhaba, konu hakkında bilgi vermeyeceğim ama ben de işsizim bu ara, sözlükte de baya vakit geçiriyorum aklımda sizin de iş aradığınız kalmış. umarım içinize sinen bi iş bulursunuz :)

11 ocak 18:52


4. tabiki sorabilirsiniz, ancak başka yerlerde var vs konusuna bence girmeyin çünkü bu onu ilgilendiren bir durum değil bence. birde itici durabilir. arayıp yada mail atıp süreçle ilgili bir gelişme var mı sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim şeklinde sorabilirsiniz, bol şanslar :)

12 ocak 12:29