7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ikiyüzlü muhafazakar erkek? ne yapmalı?

soru yorumda

1. bir erkek düşünün, kız kardeşi evde tutuluyor, ilkokuldan dahil okula gönderilmemiş. her akşam 5te evde olmalı kuralı var. hiç sevgilisi olmamış kızın, yasak. ailesi her şeyine karışıyor. telefonuna kadar inceliyorlar. ve bu erkek de kızkardeşine konulan yasakları devamlı arttırıyor. ailesini destekliyor. biliyorsunuz ki bu erkek şehirdışında üniversite okuyor ve sevgilisiyle yaşıyor, cinsel hayatı var. ailesi bilmiyor. ailesi bilse çocuklarını onaylar mı onaylamaz mı bilmiyorsunuz ama kızkardeşe erkek kardeşin yaptıklarını gördükçe siz sinirleniyorsunuz. ne yaparsınız? ikiyüzlülüğünü anlatır mısınız? susar mısınız?

13 eylül 22:06

2. of öyle insanları çöp poşetine atıp dünyadan dışarı fıydırmak istiyorum ya gerçekten.

13 eylül 22:10

3. Anlatsaniz erkektir yapar derler yani hic bir etkisi olmaz. 

13 eylül 22:12


4. katılıyorum o erkek yapar derler o zihniyette olan insanlar. kız kısmısının öyle şeylerle işi mi olurmuş.

13 eylül 22:25

5. söylesinler ya da söylemesinler, bilemem. ben yüzlerine vurmak istiyorum ama söylersem bu yaptığım çirkin bir davranış mı olur?

13 eylül 22:44

6. benim yakin arkadasim da böyleydi kızı okutmamıslar sonra görücüler okumuş kız istiyor diye okula gönderiyorlardu. ama abisi sürekli konum resim hoca ders anlatirken ses kaydı falan isterdi. hayvan abisi hayatsızın tekiydi arkadasi yoktu dısarı cıkacak kimseyi bulamazdı ailesime borc yaptırırdı. kız da ev işi yapmaktan misafirden ders calısmazdı ama lafa gelince abinin fazlalığı sende olsaydı derler. sonra kızın yanında birisi görmüs saçını cekerek dövmüş sabaha kadar. arkadasımda kızı rahat bıraksın diye fake hesaptan muhabbet etmeye basladı iki saate penisini göndermişti. olaylar büyüdü annesine babasına sikayete gitti iyi yapmıs sen kasınmıssın falan demislerdi. o yüzden sanmıyorum bir sey degisecegini asla laf söyletmezler oğluşlarına

13 eylül 22:50

7. ilkokula yollamamak suç değil miydi ya? ihbar edin bence.

13 eylül 22:53