17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ikizler burcu sevgilisi/eski sevgilisi olan süslüler en çok hangi özelliklerinden şikayetçiydiniz?

ikizler erkeği çok kötüleniyor, biraz tecrübelerinizi anlatır mısınız?

1. Benim oldu ne yazık ki. Bütün ikizler burcu erkekleri aynıdır diye bir genelleme yapamam ama ömrümden ömür götürdü. Sorumsuzdu, aramasan aramazdı. Herhangi bir derdini de paylaşmazdı. Benim hayatım ile de ilgilenmezdi. Değişik, ıssız adam triplerinde biriydi benim eski erkek arkadaşım. Burcu ile alakalısı var Mıdır bu özelliklerinin bilemiyorum. 

14 eylül 01:33

2. Klasik erkek capkinligi, umarsız hareketler, aldatmacalar, öne night stand iliskiler falan. 

14 eylül 01:34

3. Çok ilgisizdi yüzüme bakmaz dogru düzgün tek kelime konuşmazdı. Aldatır yakalandığında da ne var bunda sana söylemeye gerek görmedim diyecek kadar vurdumduymazdı. Kişisel bakımına özen göstermezdi, umursamazdı .

14 eylül 02:03


4. 5 yili bitirdigim erkek arkadasim ikizler. Sadece asiri dengesiz ve depresif. Onun haricinde cok eglendigim ve en yakin arkadasim dedigim bir insan. Benim burcum terazi belki bu da etkendir anlasmamizda. Bu arada aramizda hic aldatma olmadi. İkimizde flortoz burclariz hoslaniriz karsi cinsle konusmaktan ama bir sinirimiz var ve onu asmayiz. 

14 eylül 09:36

5. Şöyle söyleyeyim süslü, ben senden haber alamazsam ölürüm dedikten iki gün sonra tüm iletişim yollarımızı kesmişti. Bunların dengesizliği insanı tansiyon hastası yapar. Gamsız olmayanlar bulaşmasın derim...

14 eylül 11:03

6. Benim sevgilim de ikizler burcu, 2 yıldır birlikteyiz. Tek sıkıntıları bence de diğer anonimin dediği gibi aşırı depresif olmaları ve kararsız olmaları harici bence o kötülenecek bir şeyleri yok, tabi ben de ikizlerim o yüzden kısıtlama kıskançlık hiç yok diyebiliriz bu ikimizi de rahatsız etmiyor, az da olsa kısıtlayıcı bi karakteriniz varsa ikizlerin buna bile dayanabileceğini sanmıyorum tabii hepsi bir değildir, çapkınlık meselesine gelirsek hiç öylr olduğunu düşünmüyorum her erkek kadardır sadece ikizler ilgiyi sevdiği için ilgi üstünden az da olsa çekilirse başkalarına gözü kayabilir

14 eylül 11:51

7. Valla benim 5 senelik ilişkim gayet mutluyum. (gizlinot: Maşallah diyeyim)Sadece çok fazla şey düşünüp çok fazla karar değiştirebiliyorlar. Iki yüzlü değil Sadece çok hızlı karar değiştiriyorlar. Bugün ak diye savunduğunu yarın kara diye savunabiliyor. Sabit bir insansanız yorabilir. Konuşmayı sever cinsiyet farkı olmaksızın. Seviyesini bilir. Sanırım yetişmeyle ve çevreyle alakalı. Gayet zeki kültürlü eğlenceli. Gezmeyi sever arkadaşsız yapamaz, kendini soyutlamak isterse Evde pineklemeyi sever.

14 eylül 12:20


8. İkizler burcu bir erkekle uzun süredir birlikteliğim var. Modunun çok çabuk inip çıkması ve kararsızlığı dışında burca ithaf edilen hiçbir kötü özelliğini görmedim daha. Bu kötü özelliklerini de ilişkimize mümkün olduğunca taşımamaya çalışıyor zaten. çapkınlık bencillik gibi burca ithaf edilen diğer özellikleri çevremdeki diğer ikizler burçlarında çok fazla gördüm ancak

14 eylül 15:06

9. Açılın ben geldim :) Aslında bu konu da çok dertliyim annem abim ve 5 yıllık sevgilim ikizlerdi. Hepsi de birbirinden farklı. Zaten astrologları okursanız iki tür ikizlerden bahsediyorlar. Annemi geçiyorum klasik anne işte. Ama abim birinci tip ikizlerdi. 1 dakika içinde yüzü düşer sonra hiç bir şey olmamış gibi gelir sırnaşırdı tüm ergenliğimi 'yine neye kızdı' acaba diye düşünerek geçirdim ve nefret ediyordum bu burçtan. İlişkilerinde inanılmaz sorumsuz ve yalancıydı hep üzüldüm kız arkadaşlarına sonra Allah başıma verdi. 2 ay oldu ayrılalı yıllarca gel gitleriyle uğraştım hele benim gibi verilen sözlere inanan,kararlı,net biriyseniz çok daha zor oluyor. Akşama plan yapalım diyor yapıyoruz ben her şeyimi ona göre ayarlıyorum evden çıkınca bambaşka bir şeyin içinde buluyoruz kendimizi. Tam bir karmasaydı yıllarım bir gün çok seviyor gibi davranır her istediğiniz yapar diğer gün hi hi deyip geçiştirir. Asla yemek seçemezdi bi kere. Her gün akşam ne yiyeceğiz diye düşünürdü ve bende doğal olarak. İş konusunda da karar veremedi her sene başka bir şey denedi durdu. Daha ben şunu yapacağım deyip de yaptığı bir şeyi görmedim. Hi neden bu kadar uzun sürdü derseniz sevgisinden emindim ve onu öyle kabul etmiştim. Huyu oydu nasıl değişebilrdi ki. Diyeceğim o ki eğlenmeyi seviyorsanız ve siz de kararsız biriyseniz, detaylara takılmazsanız gayet eğlenceli olabiliyorlar çok konuşuyorlar gerçi :) ama her şeyi tartışabilrsiniz yeniliklere açıktırlar, enerjiklerdir, isteklerini talep ederler, kafasında kurup kurup çıkmazlar karşınıza. Bense tam tersiydim. Neyse ki bitti de ne yapacağımı ne yiyeceğimi biliyorum artık :)

14 eylül 16:58

10. Ya ben ikizlerim özeleştiri yapacak olursam, ne istediğini bilememek diye genelleyebilirim problemimizi:/

14 eylül 17:28