yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  ilişkilerde kıskanç mısınız, kıskançlık kriterleriniz nelerdir? hadi biraz ilişkilerden muhabbet edelim kızlar?

  1. Ben biraz gavatlik derecesinde rahatım sanırım süslü ahahahha. Yani erkek arkadaşıma ilgi duyan biri olduğunda vs elbette gerilirim ama renk vermem. Benimki karşılık vermiyorsa pek sallamam yani ama bence kıskançlık durumu biraz da ilişkinin dinamiğine ve adamın tavırlarına göre şekilleniyor

  6 aralık 2018 18:52

  2. Bende şöyle birşey var; kızlatın da erkeklerin de birbirlerinin telefonunu alıp kızları/erkekleri takipten çıkarmasına, rehberini whatsapp ını kontrol etmesine aşırı karşıyım. Şey gibi gideni tutmak gibi. Bir insan seni aldatacaksa öyle bir insan zaten hayatından çıksın yani ne diye kadıyorsun ki?

  6 aralık 2018 19:19

  3. 1.anonim ne güzel. Hiç o kızlardan olamadım. :) yani biri erkek arkadaşıma yükselse falan direkt geliyorum çok belli ediyorum. Suratım düşüyor bir kere. :) şanslıymışsın.

  2.anonim ayyyynen! Yani hoş değil başkasının hayatına müdahale etmek. Aldatacak olan her türlü aldatıyor çünkü. Kırk takla at, yerden yere bur kendini yine de engel olamıyorsun. Ama 1.süslünün de dediği gibi yani karşındakine ne kadar güvenirsen o kadar rahatsın. 

  6 aralık 2018 19:37

  4. 4.anonim seni normal biri olarak nitelendirebilirim sanırım. Yani senin için çok kıskanç demem. Olması gereken bu sanırım. Bizim sosyal medyamız yok ama kullanıyorken aynı problemleri biz de yaşıyorduk. İlişkilerin bitiricisi sosyal medya bence en başında. 

  6 aralık 2018 21:57

  5. Ben sosyal hayatta kadınlarla arkadaş olmasına vs. hiç bozulmam. Ama sosyal medyada tanımadığı kadınları layklayinca filan deli oluyorum. O kadar manasız bir hareket ki. Bunu yapan 32 yaşında.

  6 aralık 2018 22:54

  6. 6. Anonim sosyal medya bu araca hizmet ediyor ve etmeyi de kolaylaştırıyor olabilir ama dediğiniz gibi kişinin kendisinde bitiyor olay. Yani uçana kaçana yükselen de var adabıyla oturup güzel güzel seven de. Karakter meselesi biraz.  

  7.anonim bazı erkekler ya hiç büyümüyorlar ya da hiç doymuyorlar ya. Kötü bi huy. Tepki veriyor musunuz? Veriyorsanız cevabı ne oluyor?

  6 aralık 2018 23:13

  7. Ben 7. Anonim eskiden sürekli kimi takip ediyor diye bakmazdım. Bi kaç kere denk gelince paranoyak gibi sürekli kontrol etmeye başladım. Söyleyince de sanal hayatı fazla ciddiye alıyosun filan diyo ben iyice delleniyorum. Soğudum artık gidişat iyi değil süslü. Saygım azaldı. Dışardan görseniz gayet işi gücü yerinde aklı başında bir adam. Ama üniversiteli kızlardan sarışın olgun kadınlara kadar laykliyor durduramiyoruz.

  7 aralık 2018 10:50

  8. Ooovvv durum çok fenaymış süslü. Allah sabır versin ya.

  7 aralık 2018 10:52

  9. Ben sosyal medya kullanmıyorum ve evleneceğim kişinin de kullanmasini katiyen istemiyorum. Şu anki sevgilimin instagraminda falan yabancı kızlar var güzel takip ediyo resimlerini begeniyo aygım yok kendisine ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Sevgililige devam ediyorum baglanmadan. Sesimi de cikarmiyorum çünkü baştan kararimi veriyorum;)

  7 aralık 2018 11:02

  10. kıskanç olduğumu pek düşünmüyorum, biraz gavatlık var. çoğu gün eve 1 gibi döner ama erkek arkadaşlarıyla kafede ya da kahvede. kızlarla da aynı masada oturmuyorlar bekar arkadaşları bakışıyor sadece.

  insanlarla mesafesini koymayı bilen biri, kimse onun hareketlerinden ona asıldığını hoşlandığını falan çıkarmaz. ama birinin ondan hoşlandığını katiyen anlamıyor, ben ondan hoşlanırken de anlamamıştı. mesela şehirlerarası otobüs beklerken 1 saat bilet satan kızla konuşmuş, ardından instagramını vermiş. sana asıldı diyorum yok herkese yapardı zaten instadan yazmadı falan diyor. iş yerinden bi kızla sigara içmeye çıkıyordu dedim yine asılıyor diye, yok dedi. sonradan asıldığı hatta en yakın arkadaşına kızın x'i bana ayarlasana dediği ortaya çıktı. konsere git ama dikkatli ol dediğim gün 4-5 kız sevgilimin adını tezahürat etmişler. yani anlamadığı için anlatmaya çalışıyorum ama mesafesini her kıza karşı aynı tuttuğu için rahatım.

  instagramda da okul arkadaşları vs var ama sokaktan çakmak isteyip ardından instagram adresini isteyen kızı falan bu kız sana asılıyor eminim, takipten çıkmak senin kararın diyorum.

  ha eski sevgilisini aşırı kıskanıyorum, o ayrı. fotoğraflarını görmüştüm onun yanında o kadar mutlu, o kadar çok fotoğraf çekinmek istiyor ki... ayrıca onu benden çok sevdiğini düşünüyorum falan filan. ama bunu yine saflığına bağlıyorum. çünkü uzak mesafe yaşamış, kız bunu defalarca aldatmış, buna o kadar duygu sömürüsü yaptırmış ki en değer verdiği şeylerinden biri olan saçlarını 0'a vurdurmuş, çiçeksepetinden hediye göndermiş falan filan. biz sevgiliyken benimle olmazsan intihar edicem falan demişti kız, bu salak da inanmıştı yine. hatta bana kızla konuş o anlatır nasıl seni sevdiğimi anlattığımı falan dedi, bizi ayırmaya çalışan ve onu aldatan kıza hala güveniyordu nasıl başardıysa kız. bu kızı görünce cinlerim tepeme çıkıyor ama artık hayatından tamamen çıktığını hissediyorum.

  8 aralık 2018 01:42