9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ilişkimiz varken başkasıyla da olmuş?

süslüler ya hayatımın şokunu geçirdim. eski sevgilimle 5yıldır birlikteydik ve nerdeyse bu 5 yılın her günü aldatılmışım. hiç mi haberin olmadı diyenler olacak;hayır,hiçççç. hani gözüm kapalı güveneceğim tek insandı bu hayatta. neyse ayrılma sebebimiz küçük bir şeydi ama onun karakteri yüzündendi. bir gün en yakın arkadaşı buna foto yollamıştı bankada. fotoda bi kız var.kızın adı selin olsun. oğlum selini gördüm şu göte bak hahahh yazmış kızın arkadan fotusunu çekmiş hayvan. sevgilime yollamış. sevgilim de baya bi goygoy geyik heheh falan yazmış. ben bunu gördüm ve 2 saniye bile geçmeden ayrıldım çünkü adamın karakteri bu. şimdi farkettim ki eski sevgilim selinle nişanlanmış. ve hani orda tarih falan yazıyor ya masa süslemelerinde. o tarih bizim zaten ilişkimizin olduğu zamanlardı. kan beynime sıçradı. içimden küfürlü haysiyetsiz mesajlar döşemek geliyor. sizce ne yapsam nasıl rahatlasam

1. ben olsam “selin” e söylerim. iş benden çıksın o düşünsün diye.

15 nisan 21:42

2. Selin’in haberi vardır herhalde. Bırak zaman en büyük intikam zaten kurtulduğuna sevin inanıyorsan şükür namazı kıl

15 nisan 21:44

3. Selin bunu bilmeli. 

15 nisan 21:44


4. Seline söyle. Arkasından telefonda götünü konuştuklarını da söyle. Eğer biliyolarsa ikisini midesizlikleriyle baş başa bırak. Ne halleri varsa görsünler, sen kendini kurtardığına bak

15 nisan 21:46

5. Sizinle 5 yıllık ilişkisi varken mi selin le nişanlanmış? 🙄

15 nisan 22:03

6. Hayır süslü biz ayrıldık. Ama onların başlama tarihi bizim zaten birlikte olduğumuz bir zaman aralığıydı

15 nisan 22:06

7. Ağır karaktersizmiş arkadaş. Siz bi kadın hakkında konuştuğu için ondan ayrılmışsınız zaten. Karakterleriniz arasında uçurum var. O yüzden geçmiş olsun size. Şükredin kurtuldum diye.

15 nisan 22:17


8. Söz konusu fotoğraf sosyal medyada sizin yorum yazabileceğiniz bi yerdeyse altına;

biz bu tarihte ayrıldık, bilmemkim sana Selin’in arkadan fotoğrafını attı erkek muhabbeti yaptınız üstelik onun üzerine ayrıldık şimdi meze yaptığın Selin’le mi nişanlandın tebrik ederim çok sevindim senin adına yaz. 

15 nisan 22:42

9. süslü kader arkadaşıyız. çok efendi ve duyarlı görünen sevgilim bana şikayet ettiği,kötülediği hatta peşimi bırakmıyor ka.ar dediği kızla nişanlandı,hatta evlenmişlerdir bile. nasıl güvenim sarsıldıysa bir daha hayatıma alamadım kimseyi. o kız için bana yazdıklarını kız görse bırakırdı onu ama neyse ne halleri varsa görsünler.

16 nisan 19:05