32 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

insanların yaşadıkları havuzlu villalara özeniyor musunuz?

süslüler ben normal bir dairede oturuyorum çok şükür her şeyimiz var ama bazen bakıyorum insanların evlerinin dört bir tarafı sırf yemyeşil ve önlerinde havuzları var çok özeniyorum. mesela görüyoruz işte demet akalının evi çok güzel ağaçlar içinde sanki orada yaşayınca insan huzurla uyanıyormuş sabaha gibi hissediyorum. söylemek istediğim şey tam olarak lüks değil de herşeyden uzak yeşille yaşamaları işte geniş alana sahip olmaları. ben canım sıkıldığında pencereden bakıyorum ve tek gördüğüm şey çarpık kentleşme, binalar binalar... sizde özenmiyor musunuz böyle iç çekmiyor musunuz ya:( kesinlikle kıskançlık değil allah daha çok versin tabii ki. 

1. yok ya valla hiç öyle olmuyor :d imrenmiyorum iç çekmiyorum yani

14 mayıs 13:17

2. herkesin imrendiği şey farklıdır muhtemelen. ben havuzlu villalara değil de modada direkt sahildeki büyük metrekareli güzel apartmanlarda yaşayanlara özeniyorum. bir de teras varsa üf!

14 mayıs 13:19

3. Allah sağlık kuvvet verirse bi bes on yıla kendim de sahip olcağımı bildiğim için özenmiyorum ama incelerim şöyle hoşuma giden kısımları aklıma yazarım yani 

14 mayıs 13:21


4. Ben sadece bahçeli evimiz olsun isterdim. Kedi köpek rahatça bakayım toprakla uğraşayım falan. Ama hiç bir ünlünün villası vs özenmedim. :/

14 mayıs 13:38

5. Bu mantıkla, O şartlara kavuştuğumuzda bu sefer onunla da yetinmeyip daha iyisini isteyeceğiz. O havuz başında otururken, neden adam yok diye daha zenginine özeneceğiz. Bunun sonu yok. 

14 mayıs 13:40

6. Size köy tavsiye ederim yeşillikse yeşillik bahçeyse bahçe :)) temiz hava oksijen de bonus

14 mayıs 14:01

7. Demet Akalın gibi bir ev değil ama ailemin evi yeşilliğin içerisinde. Şu anda orada çektiğim videoları bile izlemek bana huzur veriyor. Sınavlarım biter bitmez istanbul’dan Gideceğim bu sebeple. Yeşillik insanın ruhuna iyi geliyor gerçekten :) 

14 mayıs 14:03


8. ben çok özeniyorum bahçeli geniş evlere.

14 mayıs 14:06

9. havuz şart değil de bahçeye çok iç çekiyorum yalan yok. en azından ayağım toprağa değebilseydi iyiydi ya. balkona masa atsam karşı apartmanı izliyoruz.

14 mayıs 14:15

10. Hayır, en büyük hayalim sevdiğim insan tarafından sevilmek, deliler gibi aşık olmak, onun da bana karşı aynı şeyleri hissetmesi. Bu hiç bir maddi şeyle ölçüşemeyecek bir mutluluk.

14 mayıs 14:42