7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

instagram’da cilt bakım ürünleri sayfası açmak?

herkese merhabalar :) size bir soru sormak istiyorum, iş sebebiyle kore’ye gidip gelme, veya oradan bir arkadaş vasıtasıyla bir şeyler isteme imkanımız var. geçenlerde kendim için bir şeyler istemiştim arkadaşlarıma da bir kaç ürün hediye ettim çok memnun kaldıklarını burada satılsa tereddütsüz alacaklarını söylediler. sonra sen instagram’da satsana diye fikir sundular. ama benim bildiğim kadarıyla instagram’da kore cilt bakım ürünleri satan sayfalar var. interner siteleri var. çok çok fahiş fiyatlar görüyorum, illa masraflarını da ekliyorlardır ama biz de gitme gelme masrafı falan yok. sizce bu kadar sayfa varken bir tane daha açmak saçma mı olur? talep görmez öylece kalır mı yoksa şans verilebilir mi? fikirleriniz benim için değerli şimdiden çok teşekkür ederim

1. Cok mantikli, eger uygun fiyatlara kore urunleri getirirseniz ben de mudaviminiz olurum ;)

15 mayıs 13:52

2. Bence açmalısın. Neden açmayasın ki? Ufak ufak başlarsan kaybedecek bi şeyin yok sonuçta

15 mayıs 13:53

3. hiç mantıksız olmaz çok da güzel olur hatta acınca yazın ben de nasipleneyim :d

15 mayıs 14:11


4. peki mesela nasıl ilerliyor bu işler? Mesela bir arkadaşımın arkadaşı Amerika’dan ilaç getirip satıyor instagram’da gelen talebe göre ürünleri gidiyor alıyor ve kişilere gönderiyor siparişe dayalı satıyor. Cilt bakımında da böyle yürür mü x gelen talebe göre kişilerden ön sipariş alınıp buna göre satılabilir mi sizce 

15 mayıs 14:32

5. bence de kesinlikle deneyin, bizleri de haberdar edin :) diğerlerine göre daha uygun fiyat olursa talep göreceğine eminim.

fiyatı görece yüksek olan ürünleri siparişe dayalı getirirken daha uygun olanlardan beşer onar tane alıp bir postla duyurup satabilirsiniz bence.

15 mayıs 14:58

6. Çok mantıklı. Zira kaybedeceğiniz birşey yok. İlk etapta çok fazla ürün getirmeden ufak ufak başlayabilirsiniz. Fiyatlar çok şişik olmazsa tutar. O İnstagram sayfalarındaki fiyatlar ederinden çok yüksek olduğu için ben bakmıyorum bile. Ama uçuk olmayan iki tarafı da memnun edecek rakamlar belirlenirse çok müşteriniz olur, o bahsi geçen sayfaların bile müşterileri var o rakamlara rağmen, sizin neden olmasın? Hem süslü gibi bir mecra da var elinizde. Sadece buradan sipariş alsanız o bile yeter :)) şuan bunları yazarken bile bi iki ürün var aklımda :))

16 mayıs 04:45

7. ayy açın bence biz de nasiplenelim :d

16 mayıs 13:46