4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

instagramda çok takipcisi olan süslülerden öneri istiyorum?

merhaba kızlar ben bir anlık öfkeyle instagramdaki beni takip edenleri sildim hep. şu an 45 takipçim var ve biraz pişman oldum. çünkü sevgilime falan bakıyorum ya da arkadaşlarıma beğeniler havada uçuşuyor. tekrardan nasıl takipçi kasabilirim? bir de sizce instagram temam nasıl olmalı? vintage, vamp, klasik inanin bilmiyorum çok farklı bir kişiliğim ve tek bir temaya bağlı kalamam ama diğer türlü de dağınık duruyor renkler falan. ne olur bu uygulama hakkında ne biliyorsanız anlatın bana.

1. sosyal medya takipçilerinizi ve beğenilerinizi bu kadar takmasanız mı acaba? 

12 mart 22:45

2. Adsfadfa cevap için sağolun. istediğim şey hayatımdan belli yerleri kadraj içine alarak insanlarla paylaşmak ve bunun taktikleri.

12 mart 22:54

3. Takmalı mıyım demiyor? Ne yapayım diyor. O halde, Siz de soruyu takmasanız mı acaba? Ahgshs

12 mart 23:09


4. Instagramda en cok kullanilan etiketleri fotograflariniza ekleyebilirsiniz, genelde günün hangi saatlerinde insanlar instagrama giriyor, internetten bakarsaniz bulursunuz bence, o saatlerde fotograf yüklemeye gayret edin ve periyodik olarak fotoğraf eklemelisiniz. Yani simdi bir fotograf atayim bir dahakine 3 hafta gecsin oyle atarim demeyin. Birde cok takipcisi olan insanlari takip edebilirsiniz, genelde onlarin takipcileri de sizi takip ediyor. Ve instagram hesabinizini bir temasi olmali. Cok yonlu birisi olabilirsiniz ama birgün yapay zekadan bahsedip oteki gun makyaj blogger'ı olursanız konu bütünlüğü sağlanmamış oluyor. Ayni zamanda fotograf kaliteniz ve icerigi de önemli. 

13 mart 18:05