32 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

intikam almak istiyorum canım çok yanıyor,lütfen yargilamayin ?

susluler üç yıllık iliskimde nisanlanacakken çok feci sekilde aldatildigimi öğrendim ayrıldım ama canım çok yanıyor.bir sürü hayalimi,planlarimi yıktı geçti en önemlisi bir daha birine guvenme ihtimalimi yok etti. çok kindar bir insanim içim asla sogumuyor,bu kadar basit olmamali bana yaptığını ödesin canı yansın istiyorum. hayatıma devam edemezken o kafasi rahat sekilde oyununu oynayamasin,maddiyata düşkün biri kendisi. sizce nasıl bir yol izleyeyim de içim bir nebze sogusun?

1. İntikamın şu ana kadar bir işe yaradığını görmedim, uğraşmayın bence 

8 kasım 14:39

2. Susluler ben mezarlıktan geçerken ya bir gün ona bir şey olursa ya bir gün şehit haberini alırsam diye bile gözleri dolmuş insandim ama suan olse umurumda olmaz o kadar kalbim aciyor. O kadar haksızlığa uğradım ki bir gun bi yanlış hareketim olmadı gözüm kimseyi görmedi şimdi boşver allaha havale et diyemiyorum.

8 kasım 14:42

3. Şu aparatta haftada bir kaç kez aldatıldım soruları görüyoruz, soranlardan çok sormayanlar da vardır, sözlüğe üye olmayıp da aldatılanlar da vardır. Hala birileri dünkü aldatılma sorusunda aldatılan kadını suçlayıp sen de aldatacak adamla beraber olmasaydın o zaman  falan yazıyor, hepimize aptal muamelesi yapabiliyor. 

Size tavsiyem unutmaya çalışmanız, allaha havale etmeniz. çok zor çok kötü sizi çok iyi anlıyorum aldatılmış biri olarak. ama ne yapsanız, mükemmel bi intikam da alsanız içiniz soğumuyor, kendinizi buna bağlayıp unutma sürecinizi uzatmayın. Hayatınıza bakın kendinizi sevin gitsin.

8 kasım 14:48


4. Abartmayın diyen anonim,hiç bu denli bir hayalkırıklığı yasamamissiniz belli. Yasamayin da tabi allah kimseye deli gibi sevdiği inandığı insanin s.erefsizin teki olduğunu göstermesin.

8 kasım 14:48

5. eninde sonunda size geri döncektir. sırf bunun için bile şimdi çok güçlü olmalısınız. o gün geldiğinde onu orada tam da sizi bıraktığı gibi bırakacaksınız. bu intikam değil biz buna hayat diyoruz

8 kasım 15:04

6. Zannetmiyorum geri arayacağını çünkü bunu asla unutamayacağımı hayatını cehenneme çevireceğimi bilir ve zaten o zaman benim için iş işten geçmiş olur çünkü suan bile pişmanım ya unut önümüze bakalım ya da ayrıl demiş birisi.

8 kasım 15:08

7. süslü bence bu senin için bir sınavdı. karanlığa gömmeden kendini bu günlerini çabucak atlamanı dilerim. bundan sonraki günlerin çok güzel olacak eminim, yeniden aşık olacaksın. :) güvenemem sanıyorsun ama yeniden güveneceksin, mutlu olacaksın. hep bunları düşün lütfen. :)

8 kasım 15:10


8. Süslü ben de geçen hafta aldatıldığım için intikam almak istediğimle ilgili bir soru sormuştum. Deli gibi Seviyordum ve o beni çok yaralamıştı. Bir sabah uyandığımda şunu düşündüm, intikam alabilirim imkanım var ama intikam sadece öfkemi dindirebilir. Acımı geçiremez. Benim canım yanmaya devam edecek. Onun canını yaktım diye yaşadıklarımı unutmayacağım. Zamana bıraktım ve iyileşmeye çalışıyorum. Çok zorlanıyorum, özellikle geceleri sabahı göremeyecek gibi oluyorum. Ama insanların arasına karışıp, kafamı dersten kaldırmayıp kendimi unutuyorum. Çok sevip de darbe alan çok insan var, biz yalnız değiliz. elbet bugünler bir gün sadece geçmişimiz olacak, üzülmeyeceğiz, deneyim oldu diyeceğiz. Daha güçlü olacağız. açıkçası şu anda intikam için bile onunla etkileşime girmek istemiyorum, kendi belasını kendi hazırlasın.

8 kasım 15:14

9. 10 ve 11. Anonim çok iyisiniz,çok teşekkür ederim. Sanırım benim intikam arzum hala iletişimde olmak istemekle alakalı,şöyle düşünmüştüm buna devam etmek istediğimi söylerim o da kabul eder zaten ve bir süre sonra nişanışanlanmaya gelince istemediğimi söylerim... ne kadar öfkeli ve nefret dolu da olsam bir anda bıçak gibi kesmek istemiyorum iletişimi,evet asla barışmak istemiyorum çünkü midem kaldırmaz mutsuz bir hayat istemem bu benden değerli değil fakat arasıra da olsa konuşmak ve yavaş yavaş kopmak istiyorum. Düşününce buldum sebebi,intikam alacaksın da ne olacak derken...

8 kasım 15:22

10. Ben aldatılmadım yani olduysa da bilmiyorum ama benim de sizin gibi hayallerim yıkıldı, çok kırıldım ve aileler tanıştı nişanlanacaktık. Verdiğim emeklerime, yıllarıma, onun için o kadar çaba sarfetmeme üzülüyorum. Ama intikamı asla düşünmeyin. İntikam almakla uğraşmak yerine yaralarınızı sarıp daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmak için çaba sarfedin ben öyle yapıyorum. Çünkü o kişiyle uğraşırsanız yine yorulan, üzülen siz olacaksınız. Bu tarz insanlar hayatta hiçbir zaman mutlu olamaz zaten. Sizin ekstra birşey yapmanıza gerek yok.

8 kasım 15:30