24 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

iphone dışında en memnun olduğunuz telefon nedir?

kamerası iyi, en az 3-4 yıl kasma yapmayacak, virüslerle baş edebildiğiniz, ortalama fiyatlı (gizlinot: gerçi her marka iphone’a göre normal fiyatlıdır da...) bir telefon önerebilir misiniz? iphone’un her özelliğinden oldukça memnunum ama eski modelleri yavaşlatması, uçuk fiyatları artık sinirimi bozmaya başladı. alternatiflere bakmaya başladım. dipnot: xiaomi marka erkek arkadaşım alıp hiç sevmemişti aldığı gibi sattı. ben de pek beğenmemiştim. 

1. Anonim olmayacaktım ya ben :d

Bu bazı gezi bloggerlarının iphone dışında kullandığı telefonlar oluyor ne olabilir ki? Video filan kolay editleyebilmek için kullanıyorlar sanırım. kamerası ortada kare şeklinde.  htc geldi aklıma 🤔

15 nisan 12:29

2. bahsettiğiniz şekilde bir telefon yok malesef. yurtdışından alabiliyorsanız google pixel alabilirsiniz.

15 nisan 12:30

3. Elifcrt yurtdışından alamam şu an ama bakayım dediğiniz modele. Teşekkür ederim :)

15 nisan 12:34


4. modele bakacaksanız pixel 2 çıktı o şekilde aratın, yaklaşık 7 sene google’ın ürettirdiği stock android içeren telefonları kullandım ve çok memnundum, son telefonum nexus 6p geri çağırmaya girdi. benim de acil ihtiyacım olduğu için gidip iphone aldım ama imkan olsaydı pixel 2 xl alırdım.

15 nisan 12:38

5. Huawei mate 10 pro (20si de çıkıyor.) Oneplus 5t (6sı 1 aya kalmadan çıkacak) Özellikle huawei mate 10 pro'yu instagramda cumacevik kullanıyordu. Bakabilirsiniz

15 nisan 12:38

6. mate pro, s9 bunlar iphone ile fiyatları aynı seviyede olan telefonlar artık, alt modellere yönelecekseniz pil ömrü update gibi sorunlar hep olacak.

15 nisan 12:41

7. Lg g serisi iyi bence. Ben 2 yıldır lg g4 kullanıyorum samsunglar gibi çöp olmadi bir süre sonra. Serinin yeni modellerine de bir bakın derim

15 nisan 12:46


8. Siz teknoloji ile yakından ilgili değilseniz üç dört sene kasmama olayı maalesef imkansız gibi bi şey. Siz ilgili iseniz yeni sürümleri marka saglamasa bile yuklersiniz. Ancak bunun dışında iki yıl sonunda pil ve güncelleme büyük sorun oluyor Android cihazlarda. 

Xioami beğenmediyseniz Huawei bakabilirsiniz. Güzel telefonlar yapıyorlar bence.

LG kesinlikle almayın. 

15 nisan 12:52

9. Ben de LG g serisi demeye gelmiştim. 2 senedir g4 kullanıyorum çok memnunum. çarpma/düşme gibi durumlarda en az hasarı alacak şekilde dizayn edilmiş, kasmıyor, arka kamerası bayaa iyi (ön meh). Sadece çoğu kişi telefonun 8-9 ay sonra birden bire öldüğünü yazmış internette ama hiç güncellemediğim için öyle bir şey olmadı.

15 nisan 13:03

10. İphone dışında hiçbir telefon 3-4 sene dayanmaz bence :( 

15 nisan 13:04