sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
12 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

izninizle bu saatte burayı psikolog gibi kullanacağım zira uyuyamıyorum?

yoruma yazmalıyım salaklığımı habire göremem

1. Merhaba kızlar, direkt konuya giriyorum.

Şu anda 21 yaşıma gireceğim ama aşamadığım şeyler var. Lise için fen lisesini kazandığım halde sırf dini eğitim de veriyorlar diye babam beni ağlata ağlata bir özel okula yazdırdı. Ben kız okulunda okumak zorunda kaldım yıllar boyunca ve tek düşünebildiğim hayatımın içine eden iğrenç yıllar olduğu. Beni yıllardır depresyondan çıkamayan bir insana dönüştürdü ayrıca ateist oldum. Bu konu bugün tekrar açıldı şu an ağlamaktan gözüm çoktan şişti sabaha nasıl çıkarım bilmiyorum. Neyse ben istanbula geldim babamı tercihlerime asla karıştırmadan ama gelir gelmez bir sevgili edindim. İlişkinin başında sevgilim benim telefonumu karıştırdı, mesajlaştığım normal arkadaşım bölümden bir çocuğu ev arkadaşının gazıyla arayıp hesap sordu. Bu zamana kadar gayet güzel bölümdeki arkadaşlarımla muhabbetim varken bu olaydan sonra utancımdan hiçbir şey yazamadım bir süre sonra da çıktım gruptan kimseyle de konuşmadım şu anda arkadaşım yok doğru düzgün. Bu olayın sonucunda da sevgilimden ayrılmadım. Sevgilim yine ilişkinin başında bana dedi ki kardeşimin biriyle seviştiğini yakalasam gider o çocuğu döverim(biz sevişiyoruz). Ben sorguladım kızdım falan ama yine ayrılmadım. Bunların dışında birbirimizi sevdiğimizi düşünüyorum yanındayken huzurlu ve mutluyum. Şu an üç yıllık ilişkimiz var bunlar ara ara aklıma gelip kendime çok fazla kızıyor ve üzülüyorum. Hayatımı geri zekalı erkekler yüzünden harap ediyorum gibi geliyor bunun yanında kalkıp bir şeyler yapmak için çok halsizim. Belki bana biraz gaz verirsiniz diye yazdım. Ya da azarlarsınız ne bileyim.

12 temmuz 2018 03:08

2. Süslü babanın hayatını kararttığı yetmedi bir de elin oğlu mu karartsın istiyorsun? Yol yakınken dön. Sevgilin baya ikiyüzlü namus bekçisi tiplerden. Iş evliliğe gelince bakire kız arıyorum diye çekip giderse şaşırmam. Sevgi yeterli değil maalesef, bu kafadaki birini değiştirmen imkansız. Kendi kafa yapında birini bul onu çok daha fazla seversin, kendini harcama.

12 temmuz 2018 03:19

3. Haklısın biliyorum ama hala öyle düşünmüyodur gibi geliyor süslü ne bileyim beni sevdiğine ve değer verdiğine inanmak istiyorum işte. Şimdi bi de sinirlerle alakalı bi rahatsızlığı çıktı bi süre sonra sakat kalma ihtimali var hastaneye yatırıcaklar. Dün onu ne kadar çok sevdiğimi asla kıyamayacağımı düşünüp ağlıyordum aynı yatakta. Şimdi de kapana kısılmış hissediyorum.

12 temmuz 2018 03:26

4. Nasıl bir sakat kalma bu süslücüm? Bu durumdan sonra iyice kompleksli birine dönüşüp kısıtlamaları artırıp hayatı zindan edebilir. Tabii böyle zor biranda da ayrılmak kolay değil.

12 temmuz 2018 03:33

5. Öyle bir anda değil on sene sonra da olabilir belki olmayıp yaşlanırken de olabilir yarın da bi atak olabilir. Sinir uyuşması basitçe ama şimdiden tedavi yöntemleri uygulanıcak sanırım. Kesin bi tedavisi yok. Ama ben şimdi terk etsem bunu takmış da terk etmiş olucam halbuki dün dediğim gibi ağlıyordum.

12 temmuz 2018 03:36

6. Çok doğru demissiniz aptal erkekler yüzünden hayatınızı karartiyorsunuz

12 temmuz 2018 08:37

7. Süslüm gerçekten sizi üzmek istemem ama sevgiliniz biraz korkutucu birine benziyor. Babanızın size gösterdiği katılığı kendisi de gösteriyor gibi. 3 senelik ilişkiniz olması bir şey değiştirmez. Sizin de şimdiden aklınızda soru işaretleri başlamış zaten. Bana kalırsa yol yakınken dönün derim. Umarım mutlu olacağınız bir tercih yaparsınız.

12 temmuz 2018 09:30

8. Teşekkür ederim cevaplarınız için bugün sevgilimle buluşacağım bu konuları biraz açıcam

12 temmuz 2018 11:59

9. Süslü bizi de güncelle merakta bırakma. :*

12 temmuz 2018 13:04

10. Merhaba süslüler, buluştuğumda hiçbir şey diyemedim ama biraz önce bir sinir krizi geçirip içindeki her şeyi söyledim. Teşekkürler tekrar.

13 temmuz 2018 02:37