8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

jilet ?

jilet sonrası kaşınmayı nası önlüyorsunuz? bende dayanılmaz bi kaşıntı oluyor kızlar öyle böyle değll :(((

1. önleyemiyoruz hunharca kaşınıyoruz :) akabinde cildimi hemen nemlendirsem de o kıllar çıkarken illa ki kaşınıyor.

6 aralık 00:23

2. Nemlendirerek

6 aralık 00:23

3. ama yırtıyorum resmen kaşırken ya en azından hafifletemez miyim

6 aralık 00:30

4. Nemlendirerek +1

Benim bacaklarim ve koltuk altim kasinmiyor. Ancak bikini bolgesi kasiniyor. Sudocrem suruyorum iyi geliyor, tavsiye ederim. Cok yedirmeden beyazlik kalacak sekilde surmelisiniz, ortalik biraz batacak maalesef.

eger bikini bolgesiyse yumusak pamuklu bir ic camasiri giymeye calisin ilk gun, kenarlari da sert veya dantelli vs olmasin. Ilk 24 saatten sonra geciyor bende.

6 aralık 00:38


5. Allah cezasini versin bu kasintinin :(

6 aralık 01:09

6. Ben bir yıl haldır huldur kaşındım sonra bir şeyler denemeliyim dedim ve deneme yanılma yöntemleriyle sanırım artık duzeni oturttum ve kaşınmıyorum. Jiletten hemen sonra lifliyorum birazcık sert bicimde sonra peeling yapıyorum çıkınca nemlendiriyorum zaten ilk gün kaşınma olmuyor. Ikinci gun uyumadan yarim saat once vucut yagı sürüyorum. Sonraki gün tekrar dusa girdigimde tekrar peeling yapıyorum. Kaşındıran ölü deri bence. Yani isin sırrı peeling ve bir vucut yağı.

6 aralık 01:34

7. Bikini bölgem ağdayla aldırmama rağmen deli gibi kaşınarak çıkardı. Farkında olmadan bunu geçirmişim son cevabı okurken farkettim lif veya kese+1. Ben her duşta üstünkörü bir keseliyorum o bölgeyi hem batıkları hem de kaşıntı sorununu giderdi. 

6 aralık 23:28

8. kese+nemlendirici losyon ikilisi. the body shop sorbeler iyi geliyordu bana mesela, serin serin kaşıntıyı alıyordu. hem jilet hem kese ile hassaslaşan deriyi serinletince daha bir güzel oluyordu sanki. ağır kremler gözenekleri tıkayınca daha çok sıkıntı yapıyor bende.

7 aralık 17:20