8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

küba purosunu nereden bulabilirim?

daha doğrusu kaliteli bir puro arıyorum, mümkünse aromalı. nerede bulabilirim? fiyatlar ne civardadır? tek tek mi satılır yoksa kutuda falan mı geliyor? 

1. kadıköy ve fenerbahçe'de tobacco shop'lar var bildiğim. kaliteli olanlar tek satılır genelde. fiyatlar tanesi 50-60 tl civarı başlayıp ortalaması 100-150, ve yukarıya doğru gidiyor. gerçek purolar için bu dediklerim.

11 ocak 18:24

2. (yazar: Agent) online satış yapan bir yer biliyor musunuz peki :) ?  İstanbulda değilim malum :D

11 ocak 18:31

3. tütün ürünlerinin satışı yasak online olarak ancak belki bulursunuz. bilemiyorum açıkçası:)

11 ocak 18:37

4. (yazar: Agent)  aa öyle mi? Bilmiyordum ben, çok teşekkür ederim :)

11 ocak 18:38


5. rica ederim. duty freelerde bulunuyor, bir giden gelenden isteyebilirsiniz belki. eminim büdiğer büyük şehirlerde de vardır ancak bilgim istanbul ile sınırlı:)

11 ocak 18:40

6. duty free dışında hiç bir yerde orjinal küba purosu bulamazsınız bazı restoranların bazen müşterileri için satışları oluyor ancak onlarda çok yüksek karlar ile satıyorlar. o yüzden sakın kimseye inanıp boşuna kazıklanmayın alıcaksanız cafe creme gibi küçük sigarillo denelenlerden var onlardan satın alabilirsiniz. bi de sahte puro olarak içinde ne olduğunu bilmediğiniz şeyi içmeyin.

12 ocak 13:17

7. son anonim, türkiye'de gerçekten gerçek küba purosu satan yerler var. zaten kalburüstü semtlerde 3-5 tane yer bunlar. türkiye'de bu işten anlayan insanlar var sonuçta. yüzlerce liraya puro satıyorlar, gidip iş adamından bu işlerin degüstatörüne, şefine buralardan alıyor. asla bulamazsınız demenize şaşırdım açıkçası. duty free'de olan şey türkiyeye'de giriş yapıyor sonuçta.

12 ocak 14:03

8. türkiye'yi biraz yerin dibine sokmuş sayın anonim,türkiye dünyada ne moda ise 2 ay sonra aynısını bulabileceğiniz bir ülke.

türkiye gerçekten çoğu ülkeden ürün,mekan tasarımı vs. anlamında ileride,ha bunu fiyat/performans açısından değerlendirirsek kötü sonuçlara ulaşırız ama türkiye'de bir şeyi bulamamak çok çok çok az niş ürünlerde geçerli artık.

eşim de seyahatlerde dahi puro kutusunu,nemlendiricisini vs. yanında gezdiren bir puro tüketicisi,denk gelirsem alayım diye bunun sebebi türkiye'de bu ürünlerin bulunmayışı değil,ülkede ederinden pahalı satılması.

bittiğinde elbette gidip bu dükkanlardan alıyoruz ya da aldırıyoruz.

zehirlemek falan demiş anonim çok komik gerçekten,benim çevremdeki kimse zehirlenmedi türkiye'den puro aldı diye.

biraz abartmışsınız bence küba purolarının değerini.

12 ocak 14:14