29 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kısa boylu olmak hakkında?????

kızlar sizce kısa boylu olmak erkekler tarafından çekici bulunmamak için bir neden mi? 1.56 boyundayım ve bu zamana kadar çok hoş erkeklerle birlikte oldum. hiç bu konuda kendimi dezavantajlı hissetmemiştim. ta ki bir yakın arkadaşım başka birisi hakkında konuşurken “aman o zaten kısacık, bi erkeğin onu seksi bulacağını sanmıyorum” gibi bir yorum yapana kadar. sizce de kısalar seksi olamaz en fazla tatlı, sevimli olur miti doğru mu? ya da mesela dünkü sorudan da aklıma geldi, sevgilinize bu boylarda birisi yakınlaşsa direk o zaten kısa, tehdit olamaz gibi mi düşünürsünüz? ps: lütfen shakira, eva longoria demeyin, tüm kısa dostlarım ezberlemiştir cidden bu örnekleri 😬

1. Iyı de zaten siz bunu yaşantınızla çürütmüşsünüz sizinle birlikte olan çok kişi olmuş. Evet herkes herkesi seksi bulduğu için birlikte olmuyor ama yine de içinde böyle bir pay var kimse cinsel çekim hissetmezse birlikte olmaz diye düşünüyorum.

Bir kişi böyle dedi diye neden hemen aklınıza takılsın ki? Uzunu seksi bulan da var bulmayan da tam tersi de mevcut. Her şeyin bir beğeneni beğenmeyeni oluyor.

Kendi çevremden örnek verecek olursam bir arkadaşım uzun kızları beğenirken kendi abim de dahil birkaç erkek arkadaşım kısa minyon kızları seksi buluyor.

Ayrıca boy tek başına seksilik belirtisi değil, davranış, bakışlar yüz vs bir sürü değişken var.

14 eylül 12:09

2. Kısa boya laf etmek istemiyorum ama uzun boyun seksiliğe +1 kattığı kesin.

14 eylül 12:20

3. Bence kişiden kişiye değişir. Uzun boyun havası ayrı kısa boyun minnoşluğu. Ama ilk cevapta doğru söylemişler herkes herkesle seksi bulduğun için beraber olmuyor. Yine de kısa boyun seksilikten ya da güzellikten bişey götürdüğünü düşünmüyorum. Ama sevigilim de ben de uzun boylu olsak kısa birini rakip olarak görmezdim uzundan kastım da 1.75 üstü.

14 eylül 12:22


4. klişe olacak ama shakira'ya tatlı diyen bir arkadaşım vardı shakira'dan uzundu biraz. bi arkadaşıma baktım bi shakira'ya. tırnağı olamaz shakira'nın çabalasa bile. ben kişiden kişiye göre değişir diyorum. kısa boylu birini rakip olarak görmezsin görmezsin sonra işler senin tahmin ettiğinden çok farklı ilerlerse kudurursun

14 eylül 12:33

5. seksilik bence tümüyle mizaçla ilgili. uzun boyluyum ama istediğimde çok rahat tatlı görünebiliyorum seksi görünmek istersem seksi görünüyorum. mesela kuzenim kısa ama asla seksi biri değil yani ne yaparsa yapsın seksi olamıyor mizacı o değil çünkü ama onunla aynı boyda olup gayet seksi olan biri sürü insan var çevresinde. seksilik tek başına boyla dış görünüşle olmuyor bence.

14 eylül 12:49

6. uzun boylular daha ince ama düz, kısa boylular ise daha yuvarlak hatlı göründüğünden kısalar daha seksi gibi gelir hep. 

14 eylül 12:58

7. Hayır, sevgilime yaklaşan kişiyi sadece bu davranışından ötürü kınarım. Hayır, seksilik boydan bağımsızdır ve 1. anonimin de dediği gibi bu çekicilikle boy bağıntısını siz kendiniz kırmışsınız (gizlinot: zaten öyle bir ilişki yok, ben kendi aklınızdakinden bahsettim.) Genelde kötü niyetli durmuyorsa da lütfen arkadaşınıza alınmayın, kendisinin boyla ilgili bir takıntısı olabilir istemeden size yansıtmıştır, sizin özelliklerinizi göz önünde bulundurarak art niyetli biçimde konuştuğunu düşünmüyorum.

14 eylül 13:05


8. Bence kısa boy dezavantaj değil ama uzun boy avantaj. Kısa boylu da çok güzel seksi olabilirsin ama + boy varsa daha da güzel olur sebebi de bacak boyu tabiki.

14 eylül 13:29

9. 157 boyundayım ve övünmek için söylemiyorum ama beni çekici bulan o kadar fazla erkek oldu ki. Boydan bağımsız vücut ölçüleriyle alakalı. 175 ama kıvrımsızsanız yine seksi bulunmazsınız. Bana yazan erkekler 180 den uzundu hep demek ki boy çoğunlukla bir ölçüt değil . Sizin de birlikte olduğunuz hoş kişiler varmış zaten. Kısaca uzun da olsanız kısa da olsanız vücut hatları önemli. 

14 eylül 13:30

10. 160 boyundayım, boyumu da çok seviyorum. Sevgililerim hep en az 180 olmuştur ve kısa boyu daha çekici bulduklarını söylerler. Bence daha avantajlı

14 eylül 13:59