10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar çok heyecanlıyım ilk ilişkime gireceğim hazırlık önerileri?

çok sevdiğim sevgilim ile ilk defa ilişkiye girmeye karar verdik, uzun süren çekingenliğim sonucu sonunda ilişkimizi ayrı bir boyuta yönlendirmek için seks ile taçlandıracağız. ancak duş dışında ve ağda dışında neler yapmalıyım fikir almak istiyorum sizlerden. geceyi mükemmel kılmak istiyorum. ne gibi şeyler yapabilirim kendimde ya da ortamda?

1. her şeyden daha da önemlisi bu derece yüksek beklentiler kurmamak. ne kendiniz bekleyin ne de karşınızdakinde böyle bir beklenti oluşturun. cinsellik deneyimle güzelleşen bir şey, ilk seferler genelde beklediğiniz gibi "mükemmel" olmuyor. keyif almaya bakın sadece. güzel bir playlist hazırlayabilirsiniz ama.

11 ekim 18:31

2. Hpv aşısı ol, kondom al. Ve korunmayı asla erkeğe bırakma.

11 ekim 18:32

3. Ağda ve duş yeterli, o da kendini temiz hissedip kafaya kıl tüy takmaman için. Kendini bırak, çekingen olma, rahat olmaya çalış ve her anı farkında olarak yaşa. Bir de yavaş olun başlarda, senin için daha kolay olsun. Güzel kokulu doğal yağlar/bebek yağları da kullanabilirsiniz başta kolaylık sağlamak için.

11 ekim 19:26


4. Hayırlı olsun demeye geldim bence kurdele de kesin:d

11 ekim 20:46

5. Hahaha 4. Anonim süpersin :) süslüm bu kadar gözünde büyütmene gerek yok. Yok ayrı bir boyuta taşıcaz, taçlandırıcaz falan. Bilim dünyasında çığır falan açmayacaksınız. Asırlardır yeme içme gibi doğal güdülerimizden biri olan üreme olayını gerçekleştireceksiniz sadece. 

11 ekim 22:51

6. Ah bende hazır olabilsem😥

12 ekim 02:46

7. son anonim sarılıp ağlaşsak mı :/ en son buluşmamızda sevgilim ben hazırım istersen gidip prezarvatif alayım dahi dedi. ben daha denemeden; ilk denemede başarabilecek miyiz, kan, acı vs durumları ne olacak kafasındayım. bir de eşek kadar halimle korkuyorum dedim. kaygılar, başarısızlık hissi, kararsızlık. size mutluluklar. ilişki sonrası tuvaletinizi yapın diyorlar. ihmal etmeyin.

12 ekim 02:54


8. Ee nasıldı:))

12 ekim 23:58

9. ee nasıl geçti anlatmamıssın ya..

13 ekim 15:42

10. bebeklerim bugün değil önümüzdeki haftasonu :))))

13 ekim 18:05