7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar ön dişler için lamina kaplama?

kızlar üst ön dişlerim küçükken kırıldı ve %50'si dolgu. 2 diş ortaları olunca sürekli çürüyor ve dişimin bi kısmı daha oyulup o kısma da dolgu yapılıyor. sıktı bu durum artık. sadece 1 dişimde de çok hafif bir yamukluk var. bi süre araştırdım ve lamina kaplama cazip geldi.daha önce yaptıran, memnun kalan kalmayan var mı aramızda? ve eskişehirde doktor önerebilecek? teşekkür ederim şimdiden.

1. benim ön dört dişim zirkonyum, renk ve biçim diğer dişlerimle ve ağzımla o kadar uyumlu ki kendi dişim olmadığını sadece ben biliyorum, hiç yadırgamıyorum dişlerimi.ayrıca dayanıklılık konusundaki yorumlara şaşırdım hiç öyle bir durum yok uyarı da almadım doktordan.

çok iyi bir diş hekimi seçmenizi öneririm.

16 mayıs 16:47

2. 2. anonim ne kadar ücret ödediniz ya da tek diş fiyatı hakkında bilgiiniz var mı zinkoryumda?

16 mayıs 19:04

3. Süslü aynı soruyu birkaç gün önce sormuştum, bir süslü cevap yazmıştı. Yaprak lamina tanesi 1000 tlye anlaşmıșlar. 

16 mayıs 19:11


4. süslü çok para ya :( ben 6 dişe en fazla 3.5 falan öderim diye düşünmüştüm. ama çeşitleri vardır tabii doğru doktoru bulmak lazım

16 mayıs 19:24

5. Benim erkek arkadaşım diş hekimi, ben de lamina yaptıracağım en düzgünü o hiç düşünme yaptır

16 mayıs 23:13

6. ay seni allah gönderdi süslü. inşallah acısız ağrısız kolaycacık alışırsın. normal ortalama fiyatları hakkında bilgi alabilir misin erkek arkadaşından rica etsem hiç çevrem yok çünkü:( 

16 mayıs 23:14

7. Ön iki dişim lamina, 6 yıl önce 1000₺ ye yaptırmıştım şu an ki fiyatları hiç bilmiyorum. Bir sıkıntı çıkmadı çok şükür bu zamana kadar, her gin diş ipiyle temizliyorum ve elma gibi sert şeyleri ısırmayıp keserek yiyorum. 

17 mayıs 09:27