6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar acil yardim ve taktik lütfen?

kizlar benim uzun süredir hoşlandığım bir çocuk var ve bu cocuk bir isletme sahibi. uzun süredir kesişiyoruz ama hala bir adım yok ve bu isletme dışında hic bir yerde karsilasamiyoruz eger karşılaşsak bi ihtimal konusabiliriz ve ben onun işlettiği kafeye hep arkadasimla gidiyorum çalışanları ve arkadaşımdan çekiniyor olabilir bana acil bi taktil verebilir misiniz neler yapabilirim?

1. İşletmenin adına bir zarar gelir diye sana adım atmıyor olabilir bana kalırsa..bir gün aranız bozulsa şahsen konusuyorum “offf o cafenin sahibi bana yazmıstı yavşağın teki ya derim”bu dedikodu yayılır gider kimse cafeye yollamaz.veya müşteri tutma taktiği de olabilir.herkese yaparak bu sekilde yol tutturmustur.adımı sivil hayatta yani cafe dısında ya sen atacaksın mesela instadan takip et falan aman ne var.onun harici bise düsünemedim süslücüm.istek atıp geri cekedebilisin selektör yapmak gibi inan düşüyo böyle hsjsjs

12 ocak 23:12

2. 1. Süslücüm çok teşekkür ederim cok mantikli aslında :)

12 ocak 23:25

3. Belki de yalnızca müşteri memnun mu diye gözlemliyordur? Sizin adım atmaniz gerekir bu durumda.

12 ocak 23:36


4. Her seferinde karsimdaki masaya kurularak veya mekani tavaf ederek memnuniyet ölçemes galiba :)

12 ocak 23:43

5. Benzer bir durum yaşamıştım kendisi açıldı ama baya bir zaman almıştı bu durum. Sonuçta mekan sahibi normalde 1 düşünecekse bu durum 10 düşünmesini gerektirir. Size tavsiyem sosyal medyadan yararlanmanız. Swarm kullanıyorsanız checkin yapın ya da instagramda yer belirterek fotoğraf paylaşın. İşe yarıyor :)

13 ocak 00:22

6. mekanın sosyal medyada hesabı falan varsa onlardan birini takip et yorum yaz veya

13 ocak 01:44