7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar aldatılmayı nasıl atlatıyorsunuz çok tuhafım lütfen öneri?

1. ayrılıyorum, zaten kimseye güvenmediğim için ‘şaşırmadım’ diyip yoluma bakıyorum. 

16 mayıs 10:17

2. Ben atlatamayıp bir de üstüne affediyorum. Çünkü dangalağın önde gideni olmak.

16 mayıs 10:32

3. sevgime, saygıma, bana layık değilmiş yazık diyorum. yoluma bakıyorum. ara ara bir neden bir insan bunu başkasına yaşatır hissi gelse de. gerçekten gözümde herhangi bir insandan farkı yokmuş diyebildim ben. sonra herşey çok güzel oluyor süslü. inan ki hayatına huzur geliyor. böyle kişilere kendini üzdürmektense kendinle ilgilen. güçlü hissedeceksin. üzülmedim umrumda değilsini karşı tarafta hissedince daha eğlenceli oluyor işler. özürler diliyor peşinizde koşuyor. ben burnumu havadan indirmedim. yıllar geçti hala arkamda gözetliyor hissediyorum.

16 mayıs 10:45


4. 3. Anonim +563557578

16 mayıs 10:53

5. yakaladığım zaman ne olursa olsun daha da geç kalmadığım için olumlu baktım hep. bir de beni aldatan bir insana zaten saygı duymam imkansız o yüzden, şahsen aradan zaman geçmeden benimle ilgilenen düzgün tipteki kişilerle flört etmek de bana iyi geliyor.

16 mayıs 11:57

6. Atlatmaya çalıştım. Aldatma değil dedim ki benimleyken sevgilime ulaşıp senden hoşlanıyorum diyen kıza cle sevgili olmadan senden hoşlanıyordum demişti. Çok büyük olaylar oldu kızın sevgilisi beni uyandırmaya çalıştı. Çok acı çektim ki asla böyle bir insan değilim derdim. Affettirmeye çalıştı affetmeye çalıştım ama geçmedi geçmezde. Hergün kim duydum ama sevdim de. Şuan yeni ayrıldım ondan sebep yokken yeter artık dedim.

Şuan o affetmeye çalıştığım zamanı düşünüp malım ben diyorum. Keşke kesip atsaymışım boşu boşuna çok acı çekmişim.

Tek diyeceğim affetmeyin zaten affetmezseniz atlatırsınız çünkü sizlik bir durum yok karşıdakinin şerefsizliği o.

16 mayıs 14:59

7. o an ilişkideki herkesin doğru bildiği şeyi yaptığına inandırıyorum kendimi. kimsenin bana özellikle zarar verme amacı gütmediğini düşünüyorum. yoksa aklımı kaybedebilirim.

bunun şöyle bir faydası var: eski erkek arkadaşının doğrusunun seni aldatmak olduğuna kalpten inandığında içinde ne aşk ne de nefret kalmış oluyor. o da artık herkes gibi.

17 mayıs 01:10