14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar bana erkeğin kadına yaptığı oral değil de kadının erkeğe yaptığı çok aşağılayıcı geliyor. yenemiyorum?

1. bana da oyle geliyor

10 ocak 00:13

2. Ayni şekilde düşünmekten kendimi alamıyorum. Takipteyim 

10 ocak 00:19

3. Neden aşağılayıcı ki? Karşılıklı istekle yapıldığı sürece bi aşağılayıcılığı yok bence. Tam tersi ben de yaparken kendimi çok dominant hissediyorum. Düşünsenize karşınızdaki erkeğin en hassas parçası dişlerinizin arasında aslında. Ha bi de işi iyice domine edip boşalmasına izin vermeyecek şekilde hoşlanıp-yavaşlayıp vs kıvrandırmaya bayılıyorum :d

10 ocak 00:26


4. Bana da öyle geliyordu ama muhteşem ten uyumu yakaladığım biri var su an ve hic zoruma gitmiyor.

10 ocak 00:30

5. "dominant olan benim, güç bende" ya da "güç onda" gibi düşünmeye bile gerek yok. karşılıklı zevk alınan bir aktivitede bulunuyorsunuz. onun zevk almasını sağlamak, insanı bir yandan mutlu eden bir şey olarak görülebilir.

10 ocak 00:32

6. Verdiğiniz zevkten dolayı siz de acayip zevk alıyorsunuz bu durumdan. Kesinlikle önyargılı olmayın ve 69 pozisyonunu deneyin derim çünkü erkeğin önünde çökme yok her şey çok eşit. Ayrıca bir adam oral yapanın iyisini bulunca onu dünyanın en seksi kadını gibi görmesi olası.

10 ocak 00:58

7. Sekste hep erkegin aktif olmasi, baslatan ve devam ettiren taraf olmasi gerekmiyor. Bu onyargiya takilip kalmayin. Sevismeyi sizin istemeniz, sevgilinize oral seks yapmaniz veya bir sekilde baslatan taraf olmaniz ayip, gunah, asagilayici falan kesinlikle degil. Aksine karsinizdaki insana zevk verdiginizi hissetmek, tepkilerini izlemek veya dinlemek seksi seyler. 

Kaldi ki bazen domine edilmek de guzeldir ama bu baska bi yazinin konusu ahssjsk

10 ocak 01:01


8. Bunu yenmek zorunda mıyız? Uzun bir ilişkim var ve yapmadım yapmıyorum.

O da bana yapmıyor.

Steril bulmuyorum ben ‘normal’ bulmuyorum ve yapmıyorum bitti

10 ocak 04:10

9. aktif cinsel hayatı olan biseksüel bir kadın olarak bana oral yapılmasından hoşlanmıyorum. gel gelelim ben erkek sevgililerime yapmaktan büyük keyif alıyorum. aşağılayıcı bir yanı da yok bence çünkü karşımdaki kişinin bana güvendiği hissini veriyor. tamamen kendini bana bırakmış oluyor. nasıl yani diyorsanız erkeklerin penisleri için ne kadar korumacı olduğunu düşünün ve ağzınızdaki dişlerin ona verebileceği zararı düşünün. bunu düşündükçe bile keyfim yerine geliyor. aynı şekilde doggyde de hiçbir aşağılayı yön bulmuyorum. aksine orgazmı kolaylaştırıyor.

cinsellikte 2 şeye asla yer yoktur:

1 utangaçlık

2 aşağılık kompleksi

10 ocak 15:52

10. Hijyenik değil ama. Ağzımı yemek yemeye ayırmayı tercih ederim... 

10 ocak 18:27