17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar bana erkeğin kadına yaptığı oral değil de kadının erkeğe yaptığı çok aşağılayıcı geliyor. yenemiyorum?

1. bana da oyle geliyor

10 ocak 00:13

2. Ayni şekilde düşünmekten kendimi alamıyorum. Takipteyim 

10 ocak 00:19

3. Neden aşağılayıcı ki? Karşılıklı istekle yapıldığı sürece bi aşağılayıcılığı yok bence. Tam tersi ben de yaparken kendimi çok dominant hissediyorum. Düşünsenize karşınızdaki erkeğin en hassas parçası dişlerinizin arasında aslında. Ha bi de işi iyice domine edip boşalmasına izin vermeyecek şekilde hoşlanıp-yavaşlayıp vs kıvrandırmaya bayılıyorum :d

10 ocak 00:26

4. Bana da öyle geliyordu ama muhteşem ten uyumu yakaladığım biri var su an ve hic zoruma gitmiyor.

10 ocak 00:30


5. "dominant olan benim, güç bende" ya da "güç onda" gibi düşünmeye bile gerek yok. karşılıklı zevk alınan bir aktivitede bulunuyorsunuz. onun zevk almasını sağlamak, insanı bir yandan mutlu eden bir şey olarak görülebilir.

10 ocak 00:32

6. Verdiğiniz zevkten dolayı siz de acayip zevk alıyorsunuz bu durumdan. Kesinlikle önyargılı olmayın ve 69 pozisyonunu deneyin derim çünkü erkeğin önünde çökme yok her şey çok eşit. Ayrıca bir adam oral yapanın iyisini bulunca onu dünyanın en seksi kadını gibi görmesi olası.

10 ocak 00:58

7. Sekste hep erkegin aktif olmasi, baslatan ve devam ettiren taraf olmasi gerekmiyor. Bu onyargiya takilip kalmayin. Sevismeyi sizin istemeniz, sevgilinize oral seks yapmaniz veya bir sekilde baslatan taraf olmaniz ayip, gunah, asagilayici falan kesinlikle degil. Aksine karsinizdaki insana zevk verdiginizi hissetmek, tepkilerini izlemek veya dinlemek seksi seyler. 

Kaldi ki bazen domine edilmek de guzeldir ama bu baska bi yazinin konusu ahssjsk

10 ocak 01:01

8. Bunu yenmek zorunda mıyız? Uzun bir ilişkim var ve yapmadım yapmıyorum.

O da bana yapmıyor.

Steril bulmuyorum ben ‘normal’ bulmuyorum ve yapmıyorum bitti

10 ocak 04:10

9. Bunu yenmek zorunda değilsin. Yapmak zorunda da değilsin.

Zaten sevgilin istemiyormuş ama taraflardan yalnız birinin isteğiyle, diğer tarafın zorunda hissederek yapacağı bir şey de değil.Ne erkek ne kadın için.

Bu seks için bir çeşni aslında. Her insan her baharatı sevmek zorunda değil, bu da öyle.

Seks hiçbir tarafı konforsuz, mecbur, rahatsız hissettirmemeli. aksine her açıdan eğleniyor, keyif alıyor olmanız lazım. İnsanların büyük çoğunluğunda fazla baskın bir öğürme refleksi var. dişçiye bile gidemiyor bu insanlar. Hijyen endişelerin bir tarafa, zihinsel olarak da hoş bulmuyorken neden kendini fiziksel olarak bu kadar zorlayasın?

Pozisyon vs konusunda açık görüşlü olmak demek seks hayatının daha başarılı olacağı anlamına gelmiyor.

10 ocak 07:46

10. Hakimiyet mevzusu öne sürülmüş. Eğer oyunun temel motivasyonu buysa, oral dışında bu hakimiyet arzunuzu daha çok tatmin edecek bir sürü yol var. Bunun için de oral tek ve en tatmin edici yol değil.

10 ocak 07:53