10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar ben kimseye şans veremiyorum. yani ne bileyim "en azından bir görüşeyim bile" yapamıyorum ?

bir öyle bir böyle de olamıyor ki... ne dersiniz bu durumla ilgili

1. Takipteyim:d çok salakça ama şöyle bir takıntım var: aynı filmlerdeki gibi gözgöze gelmeliyiz, o an birbirimize aşık olmalıyız, herşey kendiliğinden gelişmeli, bi bakmışız evlenmişiz sgsgsgs bu şekilde nasıl ilişki kuracam hiç bir fikrim yok :(

10 ağustos 00:27

2. of anonim ya aynen öyleyim valla :d

10 ağustos 00:44

3. Eski ben 😂 çevrem birileri ile tanıştırmak için çok uğraşıyordu ya da birileri tanışmak istediğinde ben sürekli geri çeviriyordum. Çünkü kendimi birilerine anlatmaya da yeni birini tanımaya da tahammülüm yoktu. Taki 5 ay öncesine kadar. Yine çok ısrar sonucu kıramadığım birinin teklifini kabul ettim ve nasılsa iki gün konuşur, 3. Gün sallarım yaa modunda görüşmeye başladım ve sanırım şimdiye kadar verdiğim en doğru kararlardan birini vermişim. Bir ay boyunca çok soğuk davransam da sonra her şey çok güzel devam etti ve bir ay içinde nişanlanıyorum. 

Bu yüzden kuzular birilerine şans tanımaktan korkmayın. Belki de ruh eşiniz sizi bekliyor❣️

10 ağustos 00:49


4. Demek ki karşınızdaki kişi içinize yeterince sinmiyor. Eğer yakışıklılık ve karakter olarak beğenirseniz birini şans vermeyi bırakın şans isteyecek hale gelirsiniz dkdlld

10 ağustos 01:14

5. Maalesef ki ben de böyleyim. Ama bunun kaynağına bakmak gerekiyor. Kendimden örnek vermek gerekirse, hayatı biraz erteliyorum mesela ; bir nedeni budur. Olabilecek, düşünce yapımızı ve beklentilerimizi benzer olduğu bir kişi ile tanıştırmak istediler, kafamda gireceğim önemli bir sınav var o yüzden şimdilik erteledim. Bir neden de özgüvensizlik / özsaygısızlık dışarıdan ne kadar güçlü ve savunduğum fikri tam savunabiliyor olsam da (gizlinot: Kişilerin dış görünüşleri önemli değil, kalpleri ve düşünceleri önemlidir. Güzellik gelip geçicidir. ) kendimde fiziksel olarak özgüven eksikliği var, yani fiziken kendimi iyi bulmuyorum, çoğu insanın da önce fiziğe baktığını düşündüğümüzde (gizlinot: Ki karşı cins: erkekler ) nasıl olsa konuşma bir yere varmaz diye düşünüyorum. Bu kendimin özsaygısını bir dönem yitirmemden ileri gelen bir şey, toparlayacağım bu fikirleri biliyorum (gizlinot: Kendi kendime itiraf sayfası gibi oldu ama ) kökeni önemli. Özgüven /özsaygısız mısınız yoksa güven problemi mi yaşıyorsunuz yoksa altında başka bir neden mi var? Bunu gerçekten belirlediğinizde gerisinin çorap söküğü gibi geleceğini düşünüyorum.

10 ağustos 01:21

6. 4. anonim asdfjkllk çok haklısın

10 ağustos 01:35

7. bu ben :)) bir zamanlar çay içme teklifini reddettiğim görünce yüzüne bile bakmadığım kişiyle şuan nişanlıyım. nasıl oluyor deme valla insanın kaderine yazıldı mı oluyor. birlikte vakit geçirince bir şeyler paylaşınca daha doğrusu tanıdıkça aşık olanlardanım. bence bir şans vermelisin hemen kestirip atma süslü :)

10 ağustos 16:07


8. amaaann tanışacağım görüşeceğim varsa zaten olur kasmaya gerek yok diyip yoluma devam ediyorum o zaman :D :D

10 ağustos 19:59

9. aslan burcu musunuz süslü

11 ağustos 07:25

10. Akrep burcuyum süslücüm

11 ağustos 09:57