10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar bende bir problem mi var allah askına yardım edin deliricem?

nasıl anlatsam bilemiyorum süslüler öncelikle troll değilim ve bunu kimseyle paylaşamadıgım için buraya dökmeye karar verdim.  kızlar benim sorunum cinsellikten zevk alamamam... yani ne düşüncesi, ne de yasaması en ufak bir şehvet uyandırmıyor bende. masturbasyon yapmaya çalışıyorum yok en ufak bir sey hissetmiyorum. bir sey izleyeyim diyorum yine aynı. erkek arkadasımla yakınlaşıyoruz resmen taklit yapıyorum hiçbir his yok. ilk zamanlar bir kıvılcım oluyordu arada ama şuan o da kalmadı. bunun nedeni ne olabilir bir eksiklik mi ya da sağlık problemi mi? bunu yaşayıp atlatan var mı? kendimi çok kötü hissediyorum evlenmek istemiyorum sırf yüzden.  not: ilişkiye girmeyi denemedim çünkü ıslanamadığım için canımın yanacagından korkuyorum 😞 ön sevişmeyle sınırlı kalıyor zaten ileri gidecek istek de olmuyor bende..

1. Daha önce veya su zamana kadar duygusal anlamda birinden etkilenip sevdiniz mi ? Eğer evetse aseksüel, cevabınız hayır ise demiseksüel olabilirsiniz. Bu kavramları inceleyin kendinize yakın olan bir durumu bulabilirsiniz bence.

12 şubat 19:45

2. Regl öncesi ya da regl olunduğunda da istek olmuyorsa bu iş zor. Çünkü bu iki zaman da hormonların tavan yaptığı dönem.

12 şubat 19:58

3. Zaten erkek arkadasıma karsı duygusal bir bağım var, ama haz alamadığıma göre sanırım aseksüelim :( bu kavramları da yeni öğreniyorum zaten az bilgim var cinsellik konusunda.

Acaba geçici bir şey midir diyorum ama uzun zamandır bu böyle.. regl öncesi az da olsa bir istek oluyor ama anında geçiyor o da 😕 

12 şubat 20:15


4. kadınlardan hoşlanıyor olabilir misiniz

12 şubat 20:18

5. Hayır kadınlardan hoşlanmıyorum baya düşündüm olabilir mi diye ama değil, hatta pornolarına falan baktım midem bulandı o yuzden o seçeneği eledim :( 

12 şubat 20:35

6. Aseksüel olabilir misiniz? Bildiğim kadarıyla aseksüellikte duygusal bağlar, crush olayları olabiliyordu ama geri kalanı anlattığınız gibiydi. Araştırın isterseniz.

12 şubat 20:39

7. Vajinismus olma ihtimalinin var doktora gidin derim.

12 şubat 21:30


8. psikologa mı gitmeliyim ? yoksa kadın doğum doktoruna mı :/

12 şubat 21:31

9. bence vajinismusla alakası yok. sizde o dürtü yok anladığım kadarıyla. belki bir psikologla konuşarak durumunuzu dahi iyi kavramanızı sağlayabilirsiniz. psikolog sizi sorduğu sorularla daha iyi yönlendirir diye düşünüyorum.

12 şubat 21:40

10. Süslüm önce bir kadın doğuma gidin sonrasında psikologa başvurabilirsiniz. Zira önce psikologa başvursanız dahi sizi kadın doğuma yönlendirecektir. Sık karşılaşılmasa da fiziksel sebepleri olabiliyor. Psikolojikse cetad diye bir site var oradan eğitim almış kişilerin listesine bakıp psikolog seçmenizi tavsiye ederim. Jinekolog olup cinsel terapi egitimi alanlarda var yine listeden ulaşabilirsiniz. Çabucak atlamanız dileğiyle

13 şubat 00:12