5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar bildiğiniz kısa sürede kilo verdiren etkili bir diyet var mı acaba? fakat spor yapamıyorum işimden dolayı.?

1. sevgili süslüm kısa sürede kilo vermen zor olur ancak ödem atabilirsin. maydanoz kürlerinden deneyebilirsin. bol su ve limon ile 15 dal maydonozu çek ve iç sabahları aç karnına. hem ödem atarsın hem varsa iltihap söker idrar yollarından, temizlenir. cildine de iyi gelir. en fazla bir hafta yap bunu.

ama ne olur crash diet olayına girme doktor tavsiyesi olmadan. sevgiler.

7 kasım 03:02

2. Kısa sürede kilo vermek sağlıklı bir şey değil ama etkili ve diğer diyetlere nazaran hızlı sonuç almak için protein ağırlıklı beslenebilirsin. Hem kas kaybın olmaz hem metabolizman hızlanır hem de diyet yaparken protein tok tutacağı için çok acıkmazsın. Bir de bol hareket etmeye dikkat et bol su iç. 1. Anonimin dediği gibi ödem atmayı sağlayan karışımlar hazırla kendine. Son olarak tatlıyı şekeri hayatından çıkar kaliteli karbonhidratlara yönel 

7 kasım 03:22

3. Seyda coskun diyetleri?

7 kasım 04:38


4. İsveç diyeti. Çok zor ve biraz tehlikeli gibi ama çok etkili. Türkçeye çevrilmişti yanlış yanlız. danish royal hospital diet Diye aratıp o listeye uymak lazım çünkü miktarlar daha fazla orijinalde.

Birde 16 saat aç kalınan aralıklı diyet ile ketojeniği birleştirsen hem hızlı hem de yağdan verirsin ve beden olarak incelirsin. Sabah 9- aksam 5 arasi cok az karbonhidrat bol protein.

7 kasım 08:20

5. Çok teşekkür ederim süslülerim :)

9 kasım 00:59