sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  kızlar biliyorum çok fazla soruldu ama gerçekten yardımınıza ihtiyacım var?

  hepinize merhaba. biliyorum bu soru çok soruldu, nolur kusuruma bakmayın ama problemime bir çözüm bulamadım. konu ilk ilişki, biraz uzun olacak yazım. kızlar, biz sevgilimle birlikte olmaya karar verdik, kendisini seviyorum, istiyorum, içimde hiç bir şüphe yok, o da gayet anlayışlı ve sevgi doludur. yani problem bu zihinsel nedenlerden hiç biri değil. ben her şey gayet normal olacak sanarken, olacak bitecek zannederken korkunç bir acıyla karşılaştım. etimden et koparıyorlar gibi. -birlikte olma kararı verdiğimde burayı ve diğer bilgi verici platformları okumaya başlamıştım. biliyorsunuz, doğru olan cinselliğin acısız olması gerektiğiyle ilgili bir argüman var. bu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bunu okuyunca da canım yandığı zaman sanki bir şeyler yanlış ve zorlanmaması gerektiği alarmını veriyor beynim. ama o eşiği atlatmak mı gerekir, devam mı etmek gerekir dişi sıkıp? -yine buradaki önerilerle kayganlaştırıcı, oral seks denedik. ıslanmada problem yok ama kayganlaştırıcıyla birlikte bile aynı acı devam etti. -yine buradan okuduklarımla alkolü denedik. kıvama gelinceye kadar içtim ama resmen o can acısıyla ayıldım kızlar. -deneyecek başka bir öneri kalmadığı için sormak istedim. belli bir yere kadar devam edebiliyoruz, yani erkek arkadaşıma sorduğum zaman neredeyse yarısına kadar aldığımı, sonra canımın yanmaya başladığını söylüyor. bu, zarı geçmiş olduğumuzu göstermez mi? yani sorun zarda değil anladığım kadarıyla? zaten kontrol ettiğimde oldukça açık içerisi ve bir parmakla denediğimizde gayet kolay ve acısız. -içeride bir yerde bir problem var mı demek bu? yırtılma ve yanma gibi bir acı duyduğum. ve kızlar son olarak, doktora görünmem gerektiğini düşünüyorsanız bana ankara'da beni bekar olduğum için yerden yere vurmayacak, devletten bir jinekolog önerisi yapar mısınız? çok teşekkür ederim şimdiden.

  1. Ben size kendi tecrübemi aktarmak isterim. Lütfen yanlış anlamayın amacım başka örnekler de olduğunu göstermek.

  20'li yaşlarımın başında bu kararı aldığımda çok denedik, jinekologlara gittim, vajinismus terapisi bile aldım. Ne ıslanmada ne zarda hiçbir sorun yoktu. Dedik ki akışına bırakalım. Olacağı zaman illa gelecektir. Ve inanın hiç alakasız bir zamanda normal sevişirken aşırı ıslanmamla içeri girdi ve ben küçücük bir sızı hissedip " dur, birşey oldu" dedim. Penisinde pembemsi kanı görünce olmuş bitmişti.

  Zarın türlü türlü olduğunu anlatmama gerek yok bilinçlisiniz zaten. Ya zarınız geride, ya kendinizi çok şartlıyorsunuz. İlla olsun diye kafaya koyarsanız o an olmuyor inatla. Vajina kendini kasıyor çünkü.

  15 şubat 12:43

  2. anonim 1, çok teşekkür ederim cevabınız için, asla yanlış anlamadım. erkek arkadaşım da bunu bir iş gibi görmenin yanlış olduğunu, akışına bırakmamız gerektiğini söylüyor. bunun doğru olduğunu biliyorum ama akışına bırakırsam, kontrol elimde olmazsa sanki birden oluğp daha çok canım yanacakmış gibi geliyor, bunu kafamdan atamıyorum. sürekli tetikte şimdi olacak , şimdi yapacak ve canım yanacak diye bekliyorum. biliyorum akışına bırakmak bu değil ama kontrolde olmadığım zaman bu mentaliteden çıkamıyorum maalesef.

  15 şubat 12:48

  3. Evet gerçekten çok düzgün.

  “Sorun zarda değil anladığım kadarıyla?”

  Soru işareti mi yoksa nokta mı gelmeliydi acaba? 

  :d

  15 şubat 12:51


  4. İşte biz bunun için şöyle bişey yapmıştık mesela, erotik bir film izlerken gelişti herşey. Ama anlıktı nasılsa yapmayacağız sadece sevişiyoruz diye düşünüyordum. Sizi de bu şekilde rahatlatmak gerek ama ardından illa şimdi olursa kafasından çıkmak gerekiyor. Bu sizin ve sevgilinizin elinde. Yani zamanı gelince mutlaka olur. Anın büyüsüne bırakın kendinizi. Sanıyorum kontrol etme isteğiniz de çok yüksek normal hayatta. Bu sizi hep yoracaktır maalesef :(

  15 şubat 12:52

  5. anonim 3, teşekkür ediyorum. anonim 4, kafamda bunun bir soru olduğunu belirtmeye çalışmıştım, emin değilim demek istedim soru işareti koyarak. bu benim için çok hassas, çok sıkıntılı bir konu, çok rica ediyorum dalga geçme alanı burası olmasın.

  15 şubat 12:54

  6. anonim 1, tekrar çok teşekkür ederim. mutlaka dikkate alacağım yaptığınız önerileri, sağolun.

  15 şubat 12:55

  7. Rica ederim :)

  15 şubat 12:55

  8. Yani acısız olur diyen var, muhakkak acı çekmeyen de vardır fakat benim ilk ilişkimde baya canım yandı. Ama acı değil ağrı gibi, böyle girmiyo ve zorladıkça acıyodu. Bir kaç kez denedim olmadı, en son dedim sok gitsin skjxjdks durma yani acısa da. Şöyle ki evet yavaş yavaş girerken acıyor, hepsi girdiği anda birkaç kez git-gel yapınca o acı gidiyor. Sebebini bilmiyorum gerçekten. Hala bazen ilk girerken acıyor ama ilk ilişkimdeki gibi şok halinde olmadığım için bi sorun yok. Sözün özü:girerken acıyor komple girince geçiyor.

  15 şubat 13:10

  9. yavaş yavaş deneyince sonu gelmiyor süslü o acı kesilmiyor girmiyor da. bir anda hızlı bir şekilde o adımı atlatmak daha iyi bence. ben de baya keskin bir acı oldu ama 5 saniye. 

  15 şubat 13:13

  10. 5 saniye cok uzun bi süre:/

  Bende bazi vajina sekillerinde daha fazla aci hissi olabiliyormus diyorum.

  15 şubat 15:47