35 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar erkek arkadaşım bana çok güzel ve pahalı bir yüzük aldı ama yüzük parmağıma küçük geldi ne yapacağım?

çok üzülüyorum ya :( kullanmayayım saklayayım desem adam o kadar para vermiş. zaten çok güzel bir yüzük yani kullanmak istiyorum. kuyumcular büyütüyormuş diye duydum doğru mudur? zarar verirler mi? büyütelim derken parça pinçik olmasını istemem. izmir'de bu işin ehli olan bildiğiniz bir kuyumcu var mı?

1. Yer bilmiyorum ama çok küçük bir yerde yaşıyorum bir arkadaşım yaptırdı kötü de olmadı. Yapıyorlar yani.

9 ağustos 13:56

2. Ben tüm yüzüklerimin büyüklülerini değiştirdim hiçbir sorun yaşamadım

9 ağustos 13:56

3. Sorun olmuyor diyorsunuz yani :) fiyatı ne kadar olur ki aşağı yukarı? 3. Süslü bu modelin tek boyutu buymuş. bir de sevgilimin yüzüğü aldığı şehirden çok uzağız uzun zaman da gidemeyeceğiz oraya. zaten modelini çok beğendim ve tekmiş o yüzden de değiştirmek istemem. bu sebepler yüzünden değiştirmek seçeneklerden biri değil maalesef :/

9 ağustos 14:01


4. Yüzük büyütme çok basit ve ucuz. Ama çok açılmayacaksa yüzük. Aşırı açılacaksa incelebilir, öyle bir durum varsa kesip ek yapmaları gerekir, söylerlelr zaten. Gidip sorun çekinmeyin.

9 ağustos 14:04

5. Ayy ne olay yaptın. Herhangi bir kuyumcuya gidip bunu büyütmek istiyorum diyorsun bitiyor. Pırlanta yüzük olsa 5 lira alıyorlar. Herkes söylemiş işte. Daha hala öyle miydi böyle miydi çok güzel de çok güzel

9 ağustos 14:33

6. Ne saçmalıyorsun sen be. Ne olayı yaptım insanlara cevap verdim. Değiştirin diyen birine değiştiremeyeceğimi söyledim. fiyatı ne kadar olur diye sordum daha önce yaptırıp bilenlere. Git başka yere saldır. üsluba bak ya. Insanlar sizin stres topunuz değil burada. sizin gibiler yüzünden konuşamayacağız mı oldu. Hadi git işine canımı sıkma. Bıktırdınız artık.

9 ağustos 14:38

7. ben 6. Anonim değilim ama senin üslubun daha rahatsız edici. Beğenmediğiniz cevap gelince şu tavırlara bürünmeyin artık 

9 ağustos 14:41


8. Cevap beğenmemek değil. saygısızlığa karşılık veriyorum. Ne biçim bir üslupla konuşuyor. Terslenecek ne var. Insanlara cevap verdim bişey sordum. gelmiş abuk subuk atar yapıyor. Ha bu arada pırlanta yüzük olsa 5 lira demişsin ya belirteyim pırlanta zaten canım hahaha. kıskançlık zor zanaat.

9 ağustos 14:44

9. Yorumları okumadan güzel bi cevap yazmıştım ama yorumları okuyunca sildim. Ne güzel de pahalı ve güzel yüzükmüş haha :))

9 ağustos 14:49

10. bir insanın kalitesini karşısındaki insan kibarken iyiyken verdiği cevaplar değil karşısındaki insan kötüyken verdiği cevaplar belirler derdi rahmetli babaannem. ne doğru sözmüş zamanla anlıyorum.

9 ağustos 14:53