13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kızlar rica ediyorum yargılamayın ama sanırım hamileyim ?

öncelikle ciddi manada kırıcı yorumları cahillik yaftalamalarını bi kenara bırakmanızı istiyorum. sağlıklı düşünemediğim için buraya sorma ihtiyacı duydum mantık çerçevesinde düşünebilmek için. kızlar biz geçen hafta erkek arkadaşımla önsevişme sonrasında ise sürtünme yoluyla bi yakınlaşma yaşadık. bakireyim fakat iç çamaşırım tahriş edince durmasını istedim. 2 defa çamaşırıma boşaldı. sonrasında peçete ile temizledim fakat yıkama çamaşır değiştırme vs olmadı. kan falanda görmedim gördüysem de ayırt edememiş olabilirim. bu olaydan sonra kasıklarımda bir baskı hissettim fakat idrardan ötürü bir durumdu bu. benim reglime 2 gün var fakat hiçbir belirti yok. gecikme vs bir sey olmadı henuz ama icim icimi yiyor. ve inanılmaz bir uykuya meyil var kafami kaldıramıyorum son 2 gündür. sınav haftası stresi regl olma stresi derken iyice bunaldım sizce böyle bir şey olabilir mi?

1. hamile olmanız imkansız. yine de test yapın ama benim britney spearsla evlenme ihtimalim gibi

8 kasım 23:07

2. Suslum, ben sanmiyorum hamile oldugunu. Suan bosuna kendine stres yapiyorsun. Yarin eczaneden iki tane test alip test yap ve icin rahatlasin. Hem sinav haftanmis, ondan gecikmistir... ❤️

8 kasım 23:18

3. O iç çamaşırını aşıp spermin tee içeri kadar ulaşıp da yumurtayı dölleyerek sizi hamile bırakma ihtimali hiiiiiiç yok. İmkansız. Hatta imkansızdan da imkansız.

Yani diyorum ki süslü sen git sınavlarına çalış boşu boşuna kendine kuruntu yapma. Internetten de araştır bak görürsün bir sürü doktorun bu konular hakkında hem yazılı hem video olarak bilgilendirici içerikleri var. Onları izle daha çok tatmin eder seni.

8 kasım 23:40


4. Hamile olabilirsiniz süslü :((

8 kasım 23:41

5. Tebrikler hamişsiniz.

9 kasım 00:00

6. Çok teşekkür ederim sözlükteki son durumdan dolayı biraz çekinerek sordum açıkcası. Ama evet imkansız bir durum gibi olursa stres ve gecikme döngüsüne girmek istemiyorum.

9 kasım 00:30

7. Geçen hafta Demişsiniz ki yumurtlama dönemi bile değil.

Valla ne zaman okullar açılsa hamilelik soruları tavan yapıyor :D yazın herkes memleketinde tabi ahahhahaha

9 kasım 00:41


8. Son anonim şu yazdığınız yorum mervelere giden kız yaftasıyla aynı kefe ve seviyede benim için. Rica ediyorum o kaosu burada aramayın

9 kasım 04:01

9. Süslü insanlar hamile kalmak için aylarca, yıllarca uğraşıyor. Sizin durumunuz zaten imkansıza yakın. Stres yapmayın boşuna derim. He hamileyseniz de şu durumda doğurun zaten mucize bebek falan olur. Belki dünyayı kurtaracak insandır

9 kasım 07:31

10. Ay öf her şeye de kaos. Madem gerginsin bi test yap gitsin. Artık hangi yanıt espirili hangisi gergin anlayamaz olmuşsun.

Ps: hamile değilsin.

9 kasım 07:35