sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
16 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

kızlar sizce de sarışın ve renkli gözlü kızlar her zaman daha dikkat çekici ve güzel olmuyorlar mı?

ben kahve saçlı kahve gözlüyüm. çok güzel koyu tenli bir kız ortalama sarışın bir kızın yanında sönük kalıyor gibi hep. troll amaçlı sormuyorum ben küçükken hep sarışın ve mavi gözlü olmak isterdim imreniyorum :( mina ceran falan ortalama bi kız hatta suratı erkek kardeşine benziyor erkeğe benziyor gibi yani adsdsf ama çok güzel duruyor. koyu renk saç ve kahve gözlerle oyle dikkat çekmezdi bence. siz ne düşünüyorsunuz?

1. ortadoğu ve asya gibi yerlerde daha dikkat çekici oluyor haliyle. ama iskandinavyada çok sıradan bir görüntü. orada da esmer güzelleri daha dikkat çeker.

25 nisan 19:48

2. Mina ceran ortalama mı? Yapmayın ya insaf. Gayet ortalama üstü ve siyah saçlı daha da güzel oldu kafamda.

25 nisan 19:50

3. Ben de buna biraz takığım açıkçası. Bakıyorum dizilere, filmlere hep mi renkli gözlü olur kızlar. Özellikle ben beyaz ten, kumral saç, kahve göz. Bu özelliklerde dikkat çekici ünlü bir güzel yok cidden :) ama ben kendimi beğeniyorum, efsane değilim ama.

25 nisan 19:59


4. @2 mina ceran gayet ortalama bir kız evet. Kendisini yaklaşık 2 ay önce zorlu centerda gördüm, pink’e giriyordu. Fotolarda güzel çıkıyor evet ama reelde dikkat çekici bir tip değil. Soru sahibinin de dediği gibi kahverengi gözlü olsa asla bu kadar beğenilmez. Boyu bir kere iddia ettiği gibi 1.70 de değil, ikimizin de ayağında spor ayakkabı vardı ve ben 1.68 olmama rağmen benden bariz kısaydı. 1.65 falandır en fazla. Hadi ben boyumu yanlış biliyosam 1.70 sem o da 167 dir taş çatlasa. Soruya katılıyorum bu arada gerçekten türkiyede sarışın renkli gözlü kızlar ortalama güzellikte bile olsalar baya abartılıyorlar. Sırf bu yüzden saçlarımı sarıya boyatmaktan vazgeçmiyorum çünkü daha çok dikkat çektiğimi hissediyorum bir de lens taksam eminim daha da dikkat çekicem ama astigmatlıyım maalesef. (Benim de Ortalama bir yüzüm var bu arada yani kendimi övmedim vurmayın :d)

25 nisan 20:10

5. Nasıl yok ya? Monica belluci, Eva Mendes, renkli gözlü olsa da mila kunis, selena gomez gayet çekici ve güzel kadınlar bence :d hele beyonce...

25 nisan 20:12

6. süslü hepsi değil ya. bazen aşşırı itici oluyor ben de sarışın renkli göz sevmeme rağmen. ama kahverengi gözlü olsa hiç bakılmayacak insanlara baktırabiliyor evet. erkek olarak mesela sevgilim yeşil gözlü onun dışında burnu büyük, yüzünde sivilce, kılcal damar, çukur var erkeklerde renkli göz sevmediğim için bana çirkin görünüyor ama yüzündeki o kadar kusura, kısa boyuna rağmen sırf yeşil gözlü diye kızlar sürekli asılıyor. kardeşi onun kahve gözlü uzun saçlı hali ve cildi gayet iyi ama hiç dikkat çekmiyor hatta kızlar tarafından çirkin kategorisine giriyor.

25 nisan 20:30

7. Nicole kidman ve jennifer lopez'i yanyana koyunca bana jlo daha cekici geldi aksine

25 nisan 20:35

8. Katılmıyorum

25 nisan 20:51

9. Mina ceran serenay ile selfie çekip koymuştu storysine. Herkes serenay'ın yüzünün güzel olmadığını fiziğinin güzel olduğunu düşünüyor ama serenay bebek gibi kalmıştı yanında. Ki ben bu kızın serenayla yarışabileceğini düşünen birisiyim. Demek istediğim mina biraz erkeksi ve kahve gözlü, kahve saçlı olsa bu kadar dikkat çekmez diyorum. Çok güzel Ünlülerden kıyas yapmak biraz saçma gibime geldi bahsettiğiniz koyu tenli ünlüler çok güzeller gerçekten monica vs yani. Bizim okulda bir kız var fiziği güzel değil yüzü de ortalama bile değil. koyu tenli ama saçlarını khaalesi gibi yaptırmış erkekler barbie bebek diyorlar mesela herkes bir kere bakıyor mutlaka sonra dikkate almıyorlar. Demek istediğim erkekler sarışın görünce hemen dönüp bakıyorlar çok güzel olmadığını görünce kafasını geri çeviriyorlar.

25 nisan 20:58

10. Mina dediğiniz kıza baktım ilk defa gördüm yani ama kız baya baya iyi. Kahve saçlı ve gözlü olsaydı da ilgi çekerdi bence.

25 nisan 21:46