38 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kaç kere işten ayrılmayı düşündünüz?

selam süslüleer günaydın :)) böyle arada size de oluyor mu ''ay defolup gitsem şu şirketten'' diye düşündüğünüz ya da, 2-3 haftada bir mutlaka ayrılma düşüncesi gelen, ve hala devam ettiğiniz? bunlar absürt mü değil mi? yoksa ben mi fazla ayrılığı dusunuyorum? aksiyon almadım henüz :d ama alacak popiş yok şu an. sadece bazı günler, bazı haftalar burayla olmaz yaa olmaz diye düsünmekten kendimi alamıyorum. benim durumumda olan var mı?

1. Ben 10 suredir dusunuyorum daha aksiyon alamadim shshsjs 

10 ekim 08:14

2. Süslü inanır mısınız, uyandım daha yeni önceki işimden nasıl cesaret etmişim de istifa etmişim diye düşünüyordum. İşe girdiğim ilk aydan beri sonuna kadar hep ayrılmak istiyordum. Mobbing vesaire allahı vardı ve orada çalışan herkes normalleştirmişti bunu. Dışarıdan izlemesi bile korkunçtu ama hakaretler bir gün bana da yöneltilince ertesi gün istifamı verdim. İş bulmak zor olur diye düşünüyorken 1 hafta sonra işe girdim.

10 ekim 08:21

3. 3 buçuk yıldır çalıştığım bürodan Allah’ın hergünü çıkıp gitmeyi düşünüp sonra vazgeçiyorum. Hayat böyle değil mi zaten hep bi arayış , hep bi koşuşturma. Üzülme bizımlesın 😍

10 ekim 08:25


4. Malesef ben de nefret ediyorum, ayrılacak cesareti bulamadım. Hiçbir hakkımızın olmadığı bir mobbing yuvası. Özel okulda öğretmen olmak pişmanlıktır

10 ekim 08:26

5. Yok yok absürt falan değil her sabah uyandığımda bende de aynı his oluyor.bir gün burdan ayrılacağım diyip kalkıyorum. Ama mecburiyetler insanı alıkoyuyor. 

10 ekim 08:43

6. kızlar işin kötü yanı sizde istek var cesaret az ama ben kendimden korkuyorum hem istek var hem cesaret var :D cv'mde 3 yerde de 6-7 ay calısmısım, biri cv'me baksa içler acısı. Ulan bu sefer 1 yıla tamamlıycam diyorum ama şirket boktan cıktı... Yani kendimden korkuyorum :D bide tuzum biraz kuru, bekarım ailemle yasıyorum, fakat evlilik asamasındayım seneye inş. biraz kendime telkin vermeye calısıyorum ''calısmaya götün tutmuyo, biraz hayatta zorluklara gögüs ger'' diye malesef cok zora gelemiyorum, nasıl gececek bu hayat böyle?

ha bu arada ev hanımı da olamam cunku cok sıkılıyorum evde 1-2 ay oturunca, yani ne emmeye ne gömmeye geliyorum bacılarım....

10 ekim 09:07

7. beş senedir aynı yerde çalışıyorum. son 5 aydır hergün buradan ayrılcam diyerek geliyorum işe. dün hele artık net kararımı verdim fakat ekonomi o kadar kötü ki yeni iş bulamam diyerek oturuyorum yerimde. yoksa dünden sonra asla ama asla bugün işe gelmezdim. asla.

10 ekim 11:28


8. Süslüler; En çok paramı etkiliyor ayrılmamanızı? yoksa şirketteki konfor alanınız mı? sonucta baska bir yere gidersek orda da düzen değişecek, sektör belki değişecek, firma değişecek vs vs.

10 ekim 11:49

9. Yeni iş bulamam kaygısı etkiliyor şuan. Yoksa kuş kadar para zaten 2200

10 ekim 13:14

10. bende de 2700 :( türkiye'nin suanki ekonomisinde hiç yeterli değil, bekar oldugum icin sorun etmiyorum ama evli olsam 2700 cok az, ev gecındırme derdi var sonucta.

10 ekim 13:18