36 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kaç tane çok yakın arkadaşınız var?

aklınıza direk gelen kaç tane süslüler? ne var ne yok anlattığınız ve *bence belirlemede çok önemli bi kıstas* rahat rahat kızabildiğiniz, yani içinizden geldiği gibi kardeşinize kızar gibi düşünmeden kavga edebildiğiniz kaç tane yakın arkadaşınız var? 

1. Hiç yok

6 kasım 01:38

2. 2. Anonim annenize de mi kızmıyosunuz :(

6 kasım 01:41

3. Tek bir tane aklınıza gelebilecek heeerr şeyi anlatabileceğim, her türlü nazımı kahrımı çekecek ve benim de onunkileri çekebileceğim arkadaşım var. Evet, gerçekten yakın olduğum 10-15 arkadaşım vardır ancak kardeş gibi gördüğüm sadece 1. İyi ki de var, tek çocuk olduğumdan dolayı kardeş eksikliği hissedebilirdim olmasa :) 

6 kasım 01:41


4. Bana da 2’den çok olmazmış gibi geliyor ama öyle olan süslüler var mı merak edip sordum, varsa ne mutlu size 

6 kasım 01:42

5. bu kistaslara uyan 2 tane var, sukrediyorum

6 kasım 01:43

6. Dostum dediğim gözüm kapalı güveneceğim 3 kişi var. Sevgilim de dahil olursa bu 4 kişiye her şeyimi anlatabilirim. Gözüm kapalı güvenebilirim. En yakın arkadaşım 19 yıldır her şeyimi paylaştığım, üni okurken 3 sene aynı evde kaldığım minik pastam. Bana karşı En ufak bir yanlış hareketini görmedim. 15 senelik olan komşum Kardeşim gibi. birlikte büyüdük. Hep dip dibeydik. Diğeri üniversiteden. 6 senelik arkadaşım. Düşününce bu konuda oldukça şanslı olduğumu hissediyorum. İyi ki bu soruyu sordunuz süslüm. Daha mutluyum sayenizde.

6 kasım 01:45

7. Yaa ben eşimi yazmayı unutmuşum :p 

Hem eş, hem best kankam, hem abim, hem bazen babam ağzını yediğim full paket :p 

6 kasım 01:48


8. bir tek sevgilim var bu tanıma uyan :( bir de kuzenim... çok yalnızım

6 kasım 02:11

9. 4, bazen her gelişmeyi hepsine ayrı ayrı anlatmak zor oluyor.

6 kasım 02:15

10. sevgilim dahil 2 kişi var. rahat rahat birbirimize kızabildiğimiz için asla tripleşme ve küsme olmaz mesela. bir taraf diğer tarafa cart diye yumurtlar derdini hemen. o kadar yakınlık olmayınca insanlar birbirlerine dertlerini anlatabilmek için trip yapıp pasif agresif davranışlarda bulunuyorlar. kızmak illa ki psikolojik şiddet değildir, "öffff bak yine gitmiş bırakmış bardağı burda, kaç kere dicem yettin artık git kaldır" dediğinde "tamam yaaaa" demesidir mesela.

6 kasım 02:15