8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kadınların ilgisini daha çok çekmek?

merhabalar, benim sorunum şu. kadınların özellikle lezbiyenlerin dikkatini erkeklerden daha fazla çekiyorum. heteroseksüel bir kadınım. ama kadınlar erkeklerden daha fazla sarkıntılık yapıyor. artık bu konu arkadaşlarım tarafından da bahsedilmeye başlandı. bir mekana girdiğimizde erkek arkadaşlarımdan "bu kadını tanıyor musun?" sorusunu sayısız kere sormuşlardır. taciz eden, arkadaş gibi yaklaşıp sonra aşık olduğunu söyleyen, girdiğim mekanda kilitlenip kalan, sürekli kompliman yapan bir çok kadınla tanıştım. bazen diyorum şu hayırsız erkekleri bırakıp bu hatunlara mı yürüsem. size de oluyor mu böyle bir şey?

1. Olmuyor, erkeksi falan bi tip misin acaba

12 ocak 10:18

2. ANOnim1 erkeksi bir tip değilim ama çok feminen de değilim. casual takılıyorum diyeyim. tipimde erkeksi değildir. beni serenay sarıkaya'ya çok benzeten olur o tip bir kadınım diyeyim.

12 ocak 10:35

3. Herkesi güzellik algısı farklı olduğu için belki kadınların sende hoşlarına giden bir şey oluyordur. Bu durum benimde başıma geldi, hem de erkek arkadaşımla gittiğim mekanlarda veya gece kulübünde benimle çok yakın temaslı dans etmeye çalıştı kızlar jdkfk bence bunun bir sebebi yok ama şöyle bir şey diyeyim biz daha sonra erkek arkadaşımla ayrıldık ve zaman geçtikçe ve yaş aldıkça diyeyim ben biseksüel olduğumu farkettim yani anladım. Zaten bunları yaşarken de kızlar bana yaklaştığında rahatsız olmuyordım sadece erkek arkadaşımın yanında olunca kasılıyordum tabii ama o da gülüyordu zaten sorun yaşamıyorduk :d yani demem o ki sanki bende karşı cinsi çekiyormuşum gibi geldi tabi o zaman cinsel yöneliminin farkında değilken anlamıyordum ama sonradan böyle düşünmeye başladım

12 ocak 11:01

4. anonim3 biseksüellik bana da mantıklı geliyor aslında dfjkgdlf

sanırım benim bilinç altımı görüyor hatunlar

12 ocak 11:10


5. anonim 3ün dediği gibi. tamamen çekim gücü. siz de böyle hissettiğiniz için aslında.

heteroseksüelim ama lezbiyen biriyle konuştum, dedim nasıl buluyorsunuz birbirinizi? tamamen öyle hissedenler hemen buluyorlar, çekiyorlar dedi. lise sıra arkadaşıyla sevgiliymiş sonra kiraya çıkınca kiracısına demiş bakın ben lezbiyenim mahallede sorun çıkmaz inş falan diye kiracıda ben de öyleyim falan demiş sonra sevgili olmuşlar fdgfklg böyleler yani benim çevremde sıfır ama onların karşısına çıkıyor.

12 ocak 16:27

6. sdfjsdjhfg kiracıyla aşk <3

kıllandırdınız kızlar beni. acaba gizli lez miyim swh

denesem mi acep.

12 ocak 16:30

7. aynı durum ta liseden beri bende de vardı.

bir mekana girdiğimde erkeklerden çok kadınların ilgisini çekerdim .

ve bir gün bir kadın beni yatağa atmayı başardı. asdfasdfg

hatta ilgili itirafım (bkz: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=457801)

12 ocak 20:29

8. @bortecine itirafini kaldırmıştı :(

12 ocak 21:03