6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kalıcı oje tırnaklara zarar veriyor mu?

iyi geceler süslüler. kalıcı oje yaptırmayı düşünüyorum fakat kendi tırnaklarımıza bir zararı var mı merak ettim. netten baktım da sağlıklı bir bilgi alamadım. yaptıran var mı aramızda? memnun kaldınız mı?

1. Süslü ben yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Tırnaklarım çok inceldi ve yıprandı ojeyi çıkarınca. Bence iyi güzel görünüyor ama çok yıpratıcı bir işlem, gratiste yaptırmıştım ben :/

16 mayıs 01:01

2. sorunuza cevap değil ama süslü profil resmini görünce sinirlerim bozuluyor niye bilmiyorum sdfghjk (gizlinot: sizi seviyorum yanlış anlamayın)

16 mayıs 01:06

3. Benim de çok güçsüz çok ince. Yaptırmasam mı o zaman :(

Ahahahah anonim benim de sinirimi bozmaya başladı. Değiştireceğim 😂😂😂

16 mayıs 02:43


4. Ben iki sene araliksiz yaptirdim, tirnaklarim cok guzel hic kirilmadan uzuyordu. Hic bir zarari olmadigi gibi faydasini da gordum o anlamda. Biraktigim icin cok mutsuzum ama her ay gidip orda saatlerce oturmaktan da cok sikildim. Turkiye’de herkesin gelish/shellac’tan cok mutsuz oldugunu duyuyorum bence cikarmayi bilmiyorlar, cunku dubaide etrafimdaki herrrrkes standart bunu yaptiriyordu, hic yakinan birini gormedim. Sanirim kazimak gibi acayip seyler yapiyorlar?? Iyi bir yer bulursaniz deneyin derim. 

16 mayıs 03:21

5. Çok teşekkür ederim Bilgi için, pronail’de yaptıracağım. Umarım iyi olur. :)

16 mayıs 03:40

6. İsin uzmani bir yerde yaptirilirsa hem yapim hem de cikarma asamasinda dogru teknik uygulanirsa asla zarar gormez. Aksine tirnaklarinizin guclenmesini ve daha sertlesmesini saglar. 

16 mayıs 07:53