35 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kapsül makyaj koleksiyonu sorusu?

1. (link: http://i.hizliresim.com/D7L64o.jpg )

15 mayıs 17:35

2. Bir kenara kullanmadıklarını ayırdık geriye eleye eleye bunlar kaldı süslüler, eklemem çıkarmam gereken ne var sizce? Sizin mutlaka olmalı dediğiniz hangi ürünleriniz var -marka, numara vs tavsiye edebilirsiniz

15 mayıs 17:36

3. tam cevap ayzıyordum silindi. neyse buradan yazayım :)

genel olarak gayet güzel bir set bence. doğal günlük renkler seçmişsiniz. rujlar hep mat olduğu için ben olsam daha kolay sürümlü, nemlendiren vs. bir ruj da eklerim. siyah-kahve bir göz kalemi ve far bazı eklerim ihtiyaç varsa. ilginizi çekiyorsa krem far olabilir. bronzer ve kontür eklerim kendim için mutlaka.

15 mayıs 17:38


4. Benim de aşağı yukarı böyle şu an her zaman kullandıklarım. Ben ayrıca güneş kremi ve aydınlatıcı ekledim. Aydınlatıcı kullanıyorsanız tabi :)

15 mayıs 17:38

5. Agent sen cevabımı gör diye tuttum ama görmeyince yeni yükleyeyim burdan yazar dedim :) krem farım var ama çok sert sürümlü maybelline color tattoo creme de nude, kontür ürünlerini yakıştırmıyorum kendime 3-4 paletim vardı elden çıkardım geriye 1 tane kaldı. Aydınlatıcı var zaten süslülerim essence apricot ve california paletinde de var

15 mayıs 17:41

6. Diğer süslüm hangi güneş kremini kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Bu ara yeni bir tane alacağım da

15 mayıs 17:45

7. The balm california tam senin tasvir ettiklerine uyuyor agent:)

15 mayıs 17:46


8. Ben la roche posay anthelios xl 50 faktörlü ama renkli olanını kullanıyorum süslü. Yazın fondöten ya da bb kremle uğraşmamak adına :) bir de sert gelen krem farınızı hindistan cevizi yağı ya da gliserinle mi karıştırsanız acaba. Ben gliserin kullandım gayet yumuşak şu an. Tabi yağlı olduğu için sizde reaksiyon gösterebilir. Ama yine de söyleyeyim dedim :)

15 mayıs 17:56

9. kozmetiğe girer mi emin olamadım ama renkli bir güneş koruyucusu eklerseniz hem fondöten sürmek istemediğinizde kullanır hem de güneş koruyucu olarak kullanırsınız.

bunun dışında agent'a katılıyorum kahve-siyah size hangisi yakışıyorsa bir göz kalemi eklenebilir bir de çooookk elzem olmamakla birlikte eyeliner ekleyebilirsiniz eğer yüzünüze gidiyorsa. o da daha özenli makyaj yaptığınızda elinizde olsun diye.

bir de baz olabilir yine makyajın kalıcılığını artırma amaçlı. ama derseniz ki fondötenden minnacık değdirir baz olarak kullanırım reaksiyon vermez ona da gerek yok.

15 mayıs 17:58

10. (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-xl-spf-50-dry-touch-gel-cream ) sizinki bunun renklisi mi süslüm? 2 versiyonu var da bu yağlı ciltler için olanı ayrıca gliserinim yok ama saç yağım var o dökülür mü acaba?

15 mayıs 17:59