6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kargoyu hiç yurda getirilmeden nasıl alabilirim?

şimdi olay şu. ben yurtta kalıyorum ve internetten bazı seksi ciciler alıcam jartiyer gibi ajsndndm ama sorun şu ki kargonun üzerinde ürün adı yazarak gelebilir. faturayı bazen dışa felan katlıyorlar. malum yurtta da kargo teslimi aşağıda kim duruyosa ona yapılıyor. o yüzden yurda gelmeden almam lazım bu işi nasıl kotarsam? kargo şubesini arasam dağıtıma çıkartmayın ben gelip alcam desem amaan diyip sallarlar mı yoksa öyle olabilir mi? ya da adresi yanlış versem bulamayınca kargo şubeye geri döner mi alabilir miyim öyle? başka fikri olan var mı bi de 😅😅

1. Bana da en mantıklı o geldi de acaba araya kaynatıp dağıtıma çıkarırlar mı yine diye çekindim. Aras ya da yurtiçiyle çalışıyor sipariş vereceğim site onlara da güvenemiyorum anacım ya

15 nisan 20:31

2. Adrese direkt kargo şubesini yazin. Kendi adiniz telefon numaranizi da vererekten. Kargo geldiginde mesaj gelir ya da takip numarasiyla internetten bakiyor olursunuz gider alirsiniz.

15 nisan 20:42

3. Hangi siteden alacağınıza bağlı ama sanırım öyle ürünlerde gizli gönderebiliyorlar yani kargoda tekstil ürünü vs yazıyorlar.

15 nisan 21:09


4. Benim de eve gelmesini istemediğim bir kargom vardı sürpriz yapacaktım. Kargo sitesinden takip ettim sürekli. Şubeye ulaşınca şubeyi aradım ve getirmeyin ben alacağım dedim tamam dediler. 1 kere daha böyle olmuştu arkadaşım evde yok ben alacağım dedim arkadaşımın kimlik fotoğrafını gösterip almıştım. 

15 nisan 21:14

5. Direk size en yakın kargo şubesini söyleyebilirsiniz. Mesela yurtiçiyle gelecekse yurtiçi xxxx şubesi gibi, gelince haber verirler gider alırsınız. Ben böyle alıyorum arada.

15 nisan 21:27

6. Şube adresi vermek hiç aklıma gelmemişti. Tamam süslüler çok teşekkür ederim 💕 iyi ki varsınız

15 nisan 21:32