sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
21 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

kaybolan ecrin bebek hakkında ne düşünüyorsunuz kanım dondu ilzedikçe?

1. Konu hakkında bilgi veya link oldaydı keşke.

15 mayıs 00:19

2. babaanne ya da her kimse işte o kadın o ve özkan biliyor bence ne olduğunu. belki evde öldü gömdüler, belki traktörle ezdi gömdüler falan ama zaten köyde 7 tane ev varmış, kim kaçıracak sanki? hayır bir de deştikçe neler neler çıkıyor sevcandan

15 mayıs 00:23

3. Samsun'da 1.5 yaşındaki bebek kayboluyor. Babası özbabası değil annesi de babasının yeğeniyle evleniyor. Babaanne ve amca kaybediyor çocuğu. Bir haftadır haber alınmıyor. Benim fikrime göre çocuğun babasının kim olduğu belli olmadığı için öldürdü babaanne ve amca.

15 mayıs 00:24


4. Ben kesin ev kazası oldu bir halt yediler çocuk öldü bir şekilde ya ihmalden ya ilgisizlikten ya da aile ferdi kast bir şekilde ve sakladılar, kazaysa ihmal cezasi almamak değilse de ceza almamak ve adları çıkmasın diye

15 mayıs 00:25

5. Kim kimi düdüklemiş kim kime ne hissediyor umrumda değil ama malesef hislerim o küçücük meleğin hayatta olmadığını söylüyor.

15 mayıs 00:26

6. Adı ne haltsa o ölen ilk kocasının Allah belasını versin. İki Dünya'da da yüzü gülmesin gerçekten o pislikleri yaptıysa.

Çocukta hemen bulunsun inşallah.

15 mayıs 00:29

7. Kesinlikle hayatta degil. Bugun muge anli babaanneye sorumlusu sensin dedi. Aynen oyle. Dort bucuk saat 19 yasindaki cocuga birakmis 1.5 yasinda olan bebegi. Sevcan evet akilsiz bi kiz ama eski kocasi onu satiyormus, 15 yasinda kacirilmis ve suan deniz onun icin iyi bir koca bence. Bu koy yerlerinde bebeklere falan cok iyi bakilmiyor zaten. Muge'nin dedigi gibi ne bi lohusalik var ne bir sey kadinlarda zaten bebekle bag kuramiyorlar bence. Saliyorlar cocuklari. 

15 mayıs 00:30

8. ayrıca bebeğin annesi sevcan, 15 16 yaşındayken ablasının sevgilisi, kocası da olabilir anlamadım orayı, tarafından kandırılarak çorluya kaçırılıyor. kız da cahillikten hem de daha o zaman küçük olması sebebiyle korkup bir şey yapamıyor. sonra bu kaçıran adam yani cengizle evleniyor sevcan, bunlar 6 sene birlikte yaşıyor. cengizin çocuğu olmuyor, cengiz sevcanı pazarlıyor başkalarına, ecrinin babasının kim olduğu da belli değil, anne bilmiyorum diyor. daha sonra sevcanın, cengizin yeğeni denizle ilişkisi başlıyor. özkan bir gün abisi denize kızıp cengize anlatıyor bunlar sevgili diye. sonra kavga kıyamet, en son cengiz ölüyor (gizlinot: kalpten gidiyordu sanırım). denizle de sevcan evleniyor. sevcan ikinciye hamile, ecrine de denizin annesi ve özkan (gizlinot: yani denizin kardeşi/19) bakarken çocuk yok oluyor. özeti bu aslında olayın.

15 mayıs 00:30

9. 7 haneli köyde herkes birbirine kaymış, zaten müge anlı izlemenin bana kattığı en önemli şey köylü nefreti asdfghgf. bence çocuğu babanne denen ama aslında olmayan kişi yanlışlıkla öldürdü sonra düşük zekalı oğluyla beraber üstünü kapatmaya çalıştılar. bu arada deniz'in vizyonuna hayran kaldım, karısı önceden fuhuş yapmış olmasına rağmen adan 80 milyonun karşısına çıkıp "beni nikahtan öncesi bağlamaz, o benim helalimdir ve temizdir çocuğu da benim çocuğumdur" dedi. cidden şu vizyonun yarısını bazı doktoralı çomarlarda görsek şükredeceğiz. adamlar 30 yaşına gelmiş, dünyayı gezmiş hala bekaret üzerine paragraflar yazıyor.

15 mayıs 00:34

10. Garip bir sekilde ozkan'a da kizamiyorum. Koy yerinde abisine ayri bir ofkesi var. Okuyamamis. 1.5 yasindaki bebegin altini degistir sutunu ver. Ne bileyim mahsur kalmis yetisememis gibi geliyor. Buyuk ihtimal basina bir sey o getirdi ama keske o getirmemis olsaydi. Yanlislikla oldu bence. Diger turlu bir seyse belasini bulur umarim. 

Muge anli izleyenler bilir, koy yerlerinde her turlu pislik oluyor. Kim kimin koynunda kim kimin cocuguna hayvanina goz dikiyor belli degil. İsin kotusu bunlar kaniksanmis. Koyun delisine tecavuz etmek gibi. Danny gibi atese veresim geliyor bazen. Bazen de orda yetisen cocuklara genclere mahvoluyorum iste. Belki meslegi olacak cahilligi yenecek ama olmuyor. Cahillik en tehlikeli sey bence.

15 mayıs 00:37