4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

kendi kendime bakireligi goturmus olabilir miyim?

lutfen linc etmeyin. birkac gundur asiri asiri derecede masturbasyon yapiyorum ve bakire oldugum icin kisitli bir durum. bugun kulodumda kan gordum ve damla damla seklinde degil daha da fazlaydi. regl de degilim, kanayan yarali bir yer oldugunu da sanmjyorum. bu ne demek acaba? (cok utsniyoeumm bunu yazarken ama aciklamak istedim. sise tarzi bir seyle surtunme seklinde yapiyorum. ic dudaklarin icinden yani vajina girisinden daha da derine inmedim yani dogal olarak. vajina girisinden bastirmayla boyle bir sey olabilir mi? daha da derinlerde degil mi hymen denen doku

1. kızlık zarı vajinanın hemen agzındadır zaten, derinlerde falan degil yani. kapı gibi düşün hani eve nasıl kapıyı açmadan giremezsin, o şekilde. şişe benzeri şeyle sürtünmeyle bozulacağını sanmıyorum ve ne tip bir şey olduğunu da bilmiyorum ama ucunu falan gaza gelip ittirdiyseniz yırtılmış olabilir tabii.

20 mayıs 05:26

2. Kızlık zarı oldukça esnek olmasına karşın çabuk tahriş olabilen bir şeydir. Zorladıysan biraz kanatmış olabilirsin ama bozduğunu sanmam.  Eğer çok içine sinmiyosa kontrol edebilirsin aynada sjsfndja 

20 mayıs 05:27

3. söylediğin şekilde yaptıysan ve tıbbi olarak normal bi vajinan varsa (zarın her kadında olduğunun aksine garip bi derecede çok öndeyse) mümkünatı yok zarın yırtılmış olmasının. korkma. tamponla bozulmayan zar sürtünmeyle bozulmaz.

20 mayıs 07:06


4. Susluler ya cok cok tesekkurler hepinize fakat farkli cevaplar vermissiniz aslinda. Peki bu kanama baska hangi sebeplw olabilir? Idrar youl enfeksiyonu, sistit?

20 mayıs 12:11