16 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

''kimseye söyleyemediğiniz, içinizde biriktirdiğiniz neler var? biraz dertleşelim mi ?'' sorum neden silindi ki?

dün gece ''kimseye söyleyemediğiniz, içinizde biriktirdiğiniz neler var? biraz dertleşelim mi ?'' başlığı açıp işimde karşılaştığım problemler nedeniyle işten ayrıldığımı yazdım. devamında çeşitli konularda içini döken süslüler vardı. belaltı tabirler veya şahsa yönelik hakaret yoktu ifadelerde. bugün sorum silinmiş. gerekçe ise diğer. asıl sebep nedir,moderatörler ses verebilir mi? afedersiniz, ne abuk sabuk başlıklar silinmedi. benim başlık silinince şaşırdım. başına gelen oldu mu?

1. çok tuhaf. bence modlarla iletişime geçin.

12 haziran 19:26

2. Sözlük formatına aykırı soru diye yapmışlardır muhtemelen bana da yaptılar.

12 haziran 19:31

3. başlık silinmesi değil de bir girdisinde bir güruhun "gerzek" olduğunu söyleyen birini şikayet ettim. şikayetim haklı bulunmadı. ilginç gerçekten.

12 haziran 19:31


4. benzer soruyu ben de sormuştum çok önceden benzer başlık bulunmaktadır diye sorum silinmişti. sorunuz belki bu yüzden silinmiş olabilir

12 haziran 19:32

5. merak ediyorum sebebi. moderatörler kim, bilen var mı?

12 haziran 19:38

6. aa evet ben de tam o soruya bakacaktım ve silindiğini görünce şaşırdım :D ekstra anonimlik iyi geliyordu bazı konularda aslında iyiydi bence ama evet teknik olarak soru olarak görülmemiş olabilir belki

12 haziran 20:08

7. (yazar: fifiri) (yazar: ece) (yazar: mod x) (yazar: mod y) telefonda olduğum icin etiketlendi mi bilmiyorum ama modlar bu yazarlar.

12 haziran 20:09


8. sözlükte toplu dertleşme yasak herhalde buradan onu anlıyoruz. sorusuna cevap yazanları azarlayıp tersleyen anonimlerin sorularını da silseler keşke.

12 haziran 20:25

9. burada bile dertleşmek,üstelik bunu kimseyi rahatsız etmeden yapmak yasaksa pes yani! moderatör isimleri için teşekkürler,ulaşacağım şimdi.

12 haziran 22:04

10. Burayi da guncelleyin lutfen. Ben de merak ettim.

12 haziran 23:25